Бібліотека як центр екологічної культури

            БІБЛІОТЕКА-ФІЛІАЛ №4 - ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ

     Сьогодні бібліотека - центр культурного і духовного спілкування для всіх користувачів, забезпечує їх інформаційні, ділові та освітні потреби. Являючись інформаційним центром з різних питань, одним з головних напрямків роботи бібліотека-філіал №4 обрала екологічний напрям з метою формування екологічної свідомості, екологічної культури громадян. 
      Враховуючи те, що Дніпропетровська область є однією з найбільш індустріально розвинених і вносить свою частку в несприятливий екологічний стан країни, бібліотека, як самостійна ланка екологічної просвіти вбачає своє завдання в розповсюдженні знань про екологічний стан регіону з метою його покращення.
    В своїй роботі бібліотека керується міською Комплексною програмою "Мегаполіс Дніпропетровськ: стратегія і тактика здоров'я на 2003-2012 роки".
    Наша головна мета: донести до мешканців району інформацію про стан навколишнього середовища області, міста, району, залучити громадськість до захисту довкілля від забруднення.
    Основними пріоритетами визначено: накопичувати та мобілізувати інформаційні ресурси; продовжувати працювати та встановлювати партнерські відносини з природоохоронними органами та громадськими екологічними організаціями міста; продовжувати усіма формами та методами розповсюджувати інформацію про екологічний стан на Дніпропетровщині і, в першу чергу, за напрямками, визначеними головними в міських екологічних довгострокових програмах.
    Виявляючи, вивчаючи та розповсюджуючи досвід роботи бібліотек з екологічного напрямку, ми намагаємося перетворити нашу бібліотеку в справжній інформаційний центр з питань екології нашого краю.
    Проводячи безперервну роботу по розповсюдженню екологічних знань, бібліотека збирає коло однодумців з метою організувати екологічний клуб. 
    На сторінках свого сайту ми будемо постійно інформувати про книги, найбільш цікаві статті в періодиці, присвячені екологічній тематиці; про масові заходи та акції, які планує проводити бібліотека.