Віртуальна презентація

Матеріал з презентації готується

Відгуки:

«Однією з найгостріших проблеми сьогодення стали відносини між людиною і природою. Забруднене повітря, вода, ґрунти. Зникають з території Дніпропетровщини рідкісні рослини – і цьому підтвердження «Червона книга Дніпропетровської області. Рослинний світ» Я вважаю, що ця книжка буде корисною для молоді.
Єркова Валерія студентка ІІІ – Бібліотечного курсу Дніпропетровського училища культури

«Гортаючи сторінки «Червоної книги Дніпропетровської області. Рослинний світ », відчуваю себе виною, бо на весні я завжди купую проліски, підсніжники. Тепер я розумію вислів: «Найкраща квітка та, що квітує там, де зросла» Вважаю, що з цією книгою необхідно познайомити якомога більше дітей, молоді, дорослих».
Самойленко Наталя студентка ІІІ – Бібліотечного курсу Дніпропетровського училища культури

«Считаю очень нужной и полезной книгу «Червона книга Дніпропетровської області. Рослинний світ». Ведь растения не выдерживают натиска человека, исчезают безвозвратно. На грани исчезновения женьшень, ландиши, арника горная и т.д. Причины различные. Некоторые растения слишком ретиво заготавливают «целитили», некоторые – перевели на букеты, некоторые исчезают из – за плохой екологической среды. Мне кажется,что создатели этой книги призывают нас : «Не рви цветок! Не руби дерево!». Чтобы погубить живое растение нужны минуты, а вырастить – года!»
Колеснік Аліна студентка ІІІ – Бібліотечного курсу Дніпропетровського училища культури

«Дана книга спонукала менедізнатися більше про рослинний світ мого краю. А допомогли мені в цьому бібліотекарі бібліотеки – філії № 4, які працюють за цільовою екологічною програмою. Я відкрила для себе з інших книг багато цікавих давніх легенд, переказів про квіти, дізналась корисну інформацію про цілющі властивості рослин. І я вражена – виходить, що наші діти, онуки отримають у спадок давні легенди, пісні, перекази, а самі рослини безнадійно зникнуть?.. »
Кобилянська Ольга студентка ІІІ – Бібліотечного курсу
Дніпропетровського училища культури

«У час технологій і прогресу людина поступово забуває про те, з чого починається все – про природу. Ми власноруч знищуємо все живе і зовсім не бережемо оточуючий нас всесвіт. Пік недбальства зашкалює, але ми надто зайняті своїми проблемами. От і маємо те, що маємо – квіти в більшості стали рідкісними і тепер побачити їх можна у ботанічному саду…»
Бурчак Дар’я Студентка ІІІ – курсу, спеціальності «Діловодство» Дніпропетровського училища культури

Бажаємо приємного перегляду!

Бібліотека – філія №4
Студенти Дніпропетровського училища культури.
Спеціальність «Бібліотечна справа».