Про бібліотеку

 

Не те чеснота лиш би книги чтить,

А щоб од книг зерно добра й любові 

В своїй душі посіять і зростить.

                                                         І.Кочерга "Ярослав Мудрий"
 
Вітаємо Вас на сайті бібліотеки-філіалу № 4 ЦБС для дорослих м.Дніпра!
 
     Наша бібліотека є центральною бібліотекою Новокодацького району м. Дніпра.
    Основне її призначення - забезпечення права громадян міста та району на отримання інформації в будь-якому вигляді: друкованому або електронному.
   Якщо ви прагнете отримати знання, самовдосконалитися, хочете цікаво провести вільний час, дізнатися про послуги бібліотеки та її роботу - наш сайт до ваших послуг.
   Довідкова та контактна інформація різної тематики, матеріали про наше місто, Новокодацький район м. Дніпра, нові надходження літератури, віртуальні книжкові виставки та багато іншого - тематика сторінок нашого сайту різноманітна.
   Бібліотека-філіал № 4  виконує функції центру екологічної інформації та культури, тому на нашому сайті ми особливу увагу приділяємо екологічній тематиці.
   Надаючи зразкові послуги і забезпечуючи рівний доступ до інформації, бібліотека використовує власний досвід і досвід інших для поліпшення обслуговування на основі інновацій, партнерства, розробки різноманітних програм.
   Сподіваємося, що ви станете постійним відвідувачем нашого сайту, а ваш пошук необхідної інформації завжди буде успішним.
   Заходьте, дивіться, читайте, користуйтеся нашими ресурсами!