Про бібліотеку

книга

Через бібліотеки кожному в будь-який період його життя гарантується
можливість навчатися, читати та розвиватися.

     Бібліотечний маніфест для Європи

Вітаємо Вас на сайті бібліотеки-філії № 10

Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки»

Дніпровської міської ради.

Бібліотека-філія №10 стане для вас доступним майданчиком, де ви зможите не лише отримати нові знання та почитати книги, а й збиратися з однодумцями, спілкуватися з цікавими людьми, творити або просто перебувати, що дозволяє розвиватися особистісно, гармонійно, об'єднуватися з іншими людьми зі спільними захопленнями.

Якщо ви прагнете отримати знання, самовдосконалитися, хочете цікаво провести вільний час, дізнатися про послуги бібліотеки та її роботу - наш сайт до ваших послуг. Довідкова та контактна інформація різної тематики, матеріали про наше місто, Новокодацький район м. Дніпра, нові надходження літератури, віртуальні книжкові виставки та багато іншого - тематика сторінок нашого сайту різноманітна.

Бібліотека-філія № 10 виконує функції центру екологічної інформації та культури, тому на нашому сайті ми особливу увагу приділяємо екологічній тематиці. Бібліотека надає сервісні послуги – безкоштовні дозвіллєві та соціальні послуги, орієнтуючись в цій роботі на основні групи користувачів бібліотеки: родини з маленькими дітьми, юнацтво, студенти, люди старшої вікової категорії, люди з обмеженими можливостями, самотні люди.

Ми намагаємось сприяти формуванню найкращих умов для побудови навчальних спільнот: вивчення мов, комп’ютерної грамотності для пенсіонерів, психологічних тренінгів, гуртків для дітей та молоді тощо.

Сподіваємося, що ви станете постійним відвідувачем нашого сайту, а ваш пошук необхідної інформації завжди буде успішним. Заходьте, дивіться, читайте, користуйтеся нашими ресурсами!