<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Квіти до Різдва. Засідання гуртка "Конвалія"

Розділ: Гурток "Конвалія"

Напередодні Нового року і Різдва Христового в клубі "Конвалія" відбулося чергове засідання.

" Квіти - прекрасний дар людству" - інформ-хвилинка від Ніни Книш про те, як квіти супроводжують людину впродовж всього життя, приносять естетичну насолоду, надихають, лікують.

До уваги присутніх була підготовлена відео-лекція " Квіти до Різдва", яка продемонструвала всім, що і зимою квіти можуть прикрасити наше життя і зробити його ще більш яскравим і приємним - пуансетія - різдвяна зірка, шлюмбергера, каланхое, антуріум, спатіфілум, фіалки, і, звичайно, яскраві пеларгонії.

Світ знань нових видань

Розділ: Новини сайту

5 грудня у відділах бібліотеки – філії №4 пройшов День інформації "Світ нових видань"

                                       В програмі:

1) Презентація серії нових книг «Знамениті українці», «Знамениті події історії України».

2) Виставка – рекомендація «Читаємо зарубіжну класику – українською».

3) Інформаційно – рекламна листівка «Ми виписуємо для вас. Періодика 2019»- читачам

 

Презентація виставки картин художниці Альони Забіяки

Розділ: Новини сайту

  У пошуках натхнення

 За вікном прохолодний смутний короткий грудневий день. У відділі художньої літератури та мистецтва відкрилась променисто-тепла невеличка виставка картин «У пошуках натхнення». Презентувала свої картини наша землячка художниця Альона Забіяка.

Бібліотека запрошує у грудні!

Розділ: Анонс

Колектив бібліотеки вітає ювіляра

Розділ: Новини сайту

   Надія Іванівна, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

Щоб осінь була золотою: фактори довголіття. Вечір корисних порад

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

       Що таке старість чи осінь життя, як поетично назвав її   давньоримський філософ та літератор Марк Туллій, коли вона починається, які особливості має і що робити для того, аби спростити та зробити яскравою і радісною цю пору життя, які фактори довголіття і збільшення тривалості активного життя  людини – про це була бесіда провідного бібліотекаря Надії Данькевич, що супроводжувалася мультимедійною презентацією «Хай осінь буде золотою».

Бібліотечний мікс до Дня Гідності та Свободи

Розділ: Новини сайту

   20 листопада бібліотека вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні бібліотечним міксом «День Гідності та Свободи».  6 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. За перемогу Майдану Україна заплатила дуже дорого - життям патріотів Небесної Сотні.  Біль і печаль українців втілила лемківська народна пісня "Пливе кача". Під неї Героїв проводжали в останню путь. Про це нагадав присутнім відео-перегляд «Небесна Сотня поіменно».

   

До Дня Гідності та Свободи

Розділ: Новини сайту

    19 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в бібліотеці відбулася година мужності «У їхніх серцях жила Україна». Школярі отримали інформацію про доленосні події у листопад 2013 року — лютому 2014 року, коли українці  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Бібліотечні гостини "Конвалії"

Розділ: Гурток "Конвалія"

14 листопада відбулося засідання гуртка любителів квітів  «Конвалія».  Традиційно восени гуртківці розповідають про свої здобутки на клумбах і грядках, діляться не лише родзинками фруктових заготовок, неординарними рецептами квіткових джемів, а й дегустують та смакують їх разом на засіданні «Конвалії». Ось і цього разу відбулися бібліотечні гостини з дегустацією варення та чаюванням.

До Дня української писемності та мови

Розділ: Новини сайту

    Напередодні Дня української писемності та мови в бібліотеці пройшов експрес-урок української мови з написанням Всеукраїнського диктанту  національної єдності.

 

Цьогоріч уже вдев’яте колектив  бібліотеки разом з читачами  та  тисячами прихильників української мови бере  участь у цій традиційній акції.  

    Бібліотекар Марина Умнова розповіла  присутнім про   нові правила правопису  української мови.  Як виявилось,  не всі присутні знайомі зі  змінами в правописі та всі розуміли, що у тексті будуть слова на знання нових норм, тому така інформація була своєчасною і корисною.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>