<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Ми -  нащадки козацького роду. Літературно-музична програма

Розділ: Новини сайту

    17 жовтня в стінах бібліотеки-філії №4 з нагоди Дня Захисника України та в рамках проекту «Юні таланти - рідному місту»  відбулась літературно-музична програма від вихованців Дніпровської дитячої школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі «Ми -  нащадки козацького роду».

     Святкову програму концерту склали виступи кращих дитячих колективів та солістів.  Юні артисти не вперше демонструють свої таланти в бібліотеці, адже наша партнерська діяльність триває уже багато років, та кожного разу творчі колективи на чолі з викладачами ДДШМ №4 ім . Б. Гмирі вражають своєю майстерністю і підготовкою, умінням триматися на сцені, передавати почуття та емоції.

    

 

Засідання клубу "Тепла вітальня"

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

   Нещодавно Україна відзначила важливі державні свята – День українського козацтва та День захисника України. 17 жовтня  на  засіданні «Теплої вітальні»  клубівці познайомилися з історією  свят, приводом для яких стала Покрова. Особливо значущим свято Покрови Пресвятої Богородиці було для козаків, які вважали   Матір Божу своєю заступницею і покровителькою. Зважаючи на велике значення та місце козацтва в українській історії  і зародженні державності уже 20 років (з 1999 р.) 14 жовтня у нашій країні відзначають День українського козацтва як символ свободи, мужності  і незламності українського духу.

    «Сила і звитяга, бойовий дух і козацьке братерство, мудрість і розум, мужність і щедрість, боротьба за волю України – все те, що притаманне козакам, генетично передалось їх нащадкам. Що козацькому роду  нема переводу довело і нинішнє покоління українців: з 2014 року довелося знову боронити нашу  державу, відстоювати її незалежність. У 2015 році 14 жовтня стало і Днем захисника України.  Уже 5 років поспіль в цей день ми відзначаємо  три важливі для кожного українця свята, нерозривно пов’язані між собою» - таким був лейтмотив розповіді провідного бібліотекаря Надії Данькевич.

 

Як козаки до бібліотеки ходили. Гра-подорож

Розділ: Новини сайту

     З нагоди Дня українського козацтва бібліотека провела гру-подорож «Як козаки до бібліотеки ходили».  Юним відвідувачам бібліотеки презентували її відділи, познайомили з послугами, фондом бібліотеки, актуальними виставками літератури, нашими  «родзинками».

   Школярі здійснили відео-подорож дорогами козацької слави, дізналися «цікавинки» з козацького побуту, прийняли участь у вікторині з історії козацтва, граючись словами "зварили" куліш.

 

Магічні трави - красиво і корисно. Вечір-порада

Розділ: Гурток "Конвалія"

   10 жовтня відбулося засідання гуртка любителів квітів "Конвалія". Цього разу гуртківців зібрав вечір-порада "Магічні трави - красиво і корисно" за програмою:

1. Магічні трави в слов'янській культурі. Бесіда зав. бібліотекою Ганни Сікун

2. Природа лікує. Секрети натуропатії від лікаря Олени Світко. Практичні поради-підбірка  бібліотекаря Ніни Книш

3. Популярні рецепти оздоровлення травами і квітами. Презентація літератури з фонду бібліотеки та обмін досвідом

4. Відео-подорож з Наталею Коваль "Сезонні барви мого квітника"

5. Відео-подорож садами Німеччини з Юлією Вітютневою

Від автора до читача

Розділ: Новини сайту

 9 жовтня у Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з учасниками проекту від PEN Ukraine «Мереживо. Літературні читання у містечках України».

   До нашого міста завітали письменники Міла Іванцова, Анатолій Дністровий і Анастасія Левкова. Нашому бібліотекарю Марині Умновій  пощастило поспілкуватися з авторами книг, які  популярні у наших читачів. Звісно, почути від автора про історії написання романів та перепони видання для бібліотекаря дуже корисно, адже сучасний читач дуже вибагливий. Рекомендуючи книгу, бібліотекар знайомить з біографією та творчістю письменника. І вже 10 жовтня своїми враженнями від зустрічі Марина Умнова з задоволенням поділилися з нашими постійними читачами.

Гурток малювання в бібліотеці з Оленою Зазимко

Розділ: Новини сайту

     Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості, сприяє розвитку безмежної фантазії, розвиває здатність сприймати світ у всій повноті і  яскравості, вчить терпінню та посидючості. У процесі малювання розвивається не тільки творча сторона, а мислення і мова.

  Робити перші кроки в пізнанні мови живопису – знайомитися з різними способами та техніками малювання,  сміливо використовувати колір – цьому вчить художниця Олена Зазимко щосуботи в гуртку малювання, який функціонує в бібліотеці-філії №4 (ж/м Червоний Камінь,3).

Бібліотека запрошує у жовтні!

Розділ: Анонс

Космічні тури з бібліотекою

Розділ: Новини сайту

Вас вітає бібліогід філії №4!

Запрошуємо вас у міжгалактичний тур по книжкових  галактиках!

Тут на вас чекає подорож-екскурсія «Там де живуть книжки».

Віртуальні прогулянки бібліотекою

Розділ: Новини сайту

   Напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек відвідувачі бібліотеки мали змогу здійснити віртуальні прогулянки бібліотекою за допомогою мультимедійних та  відео-презентацій про діяльність бібліотеки за останні роки.

  Серед запропонованих для перегляду була і відео-презентація  «Там, де живуть книжки», яка була представлена  на конкурс професійної майстерності ДМКЗК ЦСПБ «Ваш гід  - БІБЛІОТЕКАР».

Присутні також отримали інформацію про сайт бібліотеки та її сторінку на "Фейсбук", де бажаючі можуть віртуально подорожувати бібліотекою в зручний для них час.

 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Розділ: Новини сайту

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>