<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

БЕЗКОШТОВНИЙ курс з програмування для дітей 8-9 років Scratch 1 - новачок

Розділ: Новини сайту

УВАГА!
Оголошуємо набір на БЕЗКОШТОВНИЙ курс з програмування для дітей 8-9 років "Scratch 1 - новачок".

Code Club Україна – це частина Міжнародного проєкту Code Club World, покликаного зробити IT-освіту доступною для кожної дитини й об’єднати всіх представників галузі у дружне ком`юніті, здатне змінювати світ на краще.

Бібліотека - Всесвіт у зручному форматі

Розділ: Новини сайту

Напередодні святкування 70- річчя бібліотеки до нас на екскурсію завітали учні 7 класу 94 школи. До речі, бібліотека №4 почала своє існування саме в приміщенні цієї школи, в далекому 1951 році.

Екскурсію "Бібліотека - Всесвіт у зручному форматі" було проведено також з учнями 91 та 36 навчальних закладів.

Мальви - символ і оберіг української оселі. Диско-лекція

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

На засіданні клубу "Конвалія" учасникмм запропонували ознайомитись з диско-лекцією, присвячену мальвам, квітам дитинства, які і зараз зустрічаються в містах і селах. Ця невибаглива та гарна квітка так полюбилася нашим землякам, що стала символом любові до Батьківщини, рідного народу, рідної хати. проце свідчать книги, картини та вірші вдячних українців.

 

 

 

Bibliobus завітав на Червоний Камінь

Розділ: Новини сайту

 

Сьогодні Bibliobus привіз до нашої бібліотеки виставку ретрокамер з колекції Аркадія Мількіна, який зібрав яскраві зразки фотоапаратів часів радянського виробництва 50-80х років ХХст. Найстарший з них - ФЕД 1948 р/в. Випуск цих фотоапаратів розпочався ще у 1934р. на базі дитячої трудкомуни ім.Ф.Е.Дзержинського у м. Харкові (з 1938р. Комбінат ім., пізніше об'єднання Харківського машинобудівного заводу ім. Ф.Е. Дзержинського). 

ФЕД вважають оригінальною розробкою за німецькими схемами. Аналогом для створення ФЕД є німецький фотоапарат Leica II.

Початок зустрічей . Англійська мова у дружньому колі

Розділ: Проекти

З 7 вересня розпочалися безкоштовні курси  "Англійська у дружньому колі". Досвідчений викладач Лілія проводить інтенсив - курс для дорослих.

Протягом місяця кожного вівторка та четверга 3 16,00 до 18,00 бажаючі вивчити англійську мову можуть долучитися до проєкту.

Англійська мова у затишному колі

Розділ: Новини сайту

Презентація виставки Моя Україна – Єдина та вільна

Розділ: Новини сайту

Напередодні святкування 30-річниці Незалежності України у бібліотеці №4 презентували відвідувачам художні роботи учнів відділення образотворчого мистецтва ДДШМ №4 ім.Б.Гмирі. Усі юні художники присвятили свої малюнки 30-річниці Незалежності України – саме тому роботи насичені українським колоритом, виконані різними техніками  та у різних стилях. Виразність та індівідуальність викликали у глядачів зацікавленість.

Ми запрошуємо усіх мешканців міста та гостей відвідати виставку «Моя Україна - єдина та вільна» за адресою ж.м.Червоний Камінь,3: АРТ- простір бібліотеки-філії №4

Бібліотечний форсаж. Правова допомога від А до Я

Розділ: Новини сайту

Скоро прийде час збиратись та рушати до школи . У бібліотеці №4 запитали у дітей правила дорожнього руху, дехто з присутніх про правила вже й забули. Бібліотекарі в ігровій формі ознайомили з пам’яткою з правил дорожнього руху. Гра «Червоний, жовтий,зелений» захопила дітей , бо хтось з них був у ролі перехожого, а хтось керував іграшковим авто та стрімко виїзджав на перехрестя доріг. Знаки, що були на картках допомогали водієві зорієнтуватися. З'ясували, що  під час настільної гри - багато порушень роблять пішоходи, тож разом повторювали правила.Весело у змаганнях водіїв було під час гри , бо хлопчаки полюбляють гратися машинками.

Еко-life: свідоме сусідство з природою. Засідання екологічного клубу «Конвалія»

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

 

Про налагодження дружніх стосунків між людиною та природою в умовах великого міста говорили учасники клубу. Необхідно виховувати любов до природи, всього живого, навчити цінити те, що дається нам безкоштовно. Самим долучатися, кожному з нас необхідно долучатися до збереження довкілля.

ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ. Конкурсно-ігрова програма.

Розділ: Екологічні заходи

Проблема охорони довкілля давно турбує всіх жителів планети Земля. Долучити учнівську молодь до активної природоохоронної діяльності, дбайливого ставлення до природи, навчити пропагувати екологічні принципи – таку мету ставить перед собою бібліотека-філія №4.

З такою ж метою до нас завітав гість з Іспанії Педро Бласко (представник іспанської громадської організації "Libero").

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>