Надаємо слово автору книги В.М.Гірському

Розділ: Книжкові новинки

   Наша бібліотека являється осередком для спілкування творчих людей. Віктор Михайлович Гірський - давній друг та читач, але зараз ми хочемо представити його як творчу людину, що пише оповідання, спортивні репортажі, аналітичні статті про спорт.

Автор повістей «Американец поневоле», «В поисках истины», романів «Хроника легкомыслия», «Майдан по неосторожности». Одинадцятого листопада Віктор Михайлович Гірський презентував свою нову книгу «Прозрение. Будни чемпіона».

В.М. Гірський раніше працював на різних посадах у системі фізичної культури та спорту на Дніпропетровщині. Саме тому його герої з характером переможців, а допомагають їм долати перешкоди у житті   людяність, почуття патріотизму та звичайно, кохання і добрий гумор. Народився автор у м. Бердянську. Закінчив педагогічний інститут, факультет фізвиховання  - захоплюється музикою, фотографією, шахами. А спорт - це не тільки робота, захоплення, фізичний стан здоров’я,  а ще й натхнення до плідної літературної творчості. Читачів бібліотеки, всіх бажаючих запрошуємо прочитати книгу Віктора Гірського «Прозрение. Будни чемпіона»,  поділитись своїми враженнями на сторінці у фейсбук #БібліотекаНаЧервономуКамені , або на сторінці автора книги #ВикторГирский


Кількість переглядів: 64
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.