Книжковий камін Новорічна локація у бібліотеці

Розділ: Новини сайту

Зима — це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні та незабутні враження. Бібліотекарі теж зробили дарунок своїм читачам - нову тематичну локацію «Книжковий камін». Нова фотозона приваблює оригінальним оформленням у відповідності з наближаючими святами. Зробити гарну фотографію люблять всі і дорослі і малі.

Крім того, фотозона - це відмінна розвага, адже читачам є чим зайнятися; відпочити та поспілкуватися , обмінятися враженнями від прочитаних книг, згадати, як колись книги стояли у сервантах і нікому на думку не спадало, що з книг можна буде робити вражаючі інсталяції.

Для того щоб краще відчути цю магічну атмосферу ми створили книжкову викладку "Зими чарівна круговерть". Книги, представлені на ній, заберуть вас у світ магії та пригод. Також ви дізнаєтесь багато цікавого про зимові свята, традиції, легенди, звичаї святкування на Україні і в цілому світі.

Запрошуємо до читання! І поки новорічний ажіотаж ще не розпочався, а святкову атмосферу вже так хочеться відчути, найкращим рішенням стане відвідати затишну книжково-новорічну фотозону, адже  фото, зроблені в період новорічних свят, виходять особливими: добрими, затишними і красивими! Отож, хочете поринути в атмосферу казки? Хочете відчути Новорічний настрій? Тоді вам точно до нас! 

Нагадуємо ми працюємо з 10.00 до 18.00 крім неділі та понеділка


Кількість переглядів: 307
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.