Святкове інтерв’ю бере Людмила біля книжкового каміна

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Новий рік – чарівний час! Час, коли багатьом з нас знову хочеться вірити в казку і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина. І поки новорічний ажіотаж ще не розпочався, а святкову атмосферу вже так хочеться відчути, найкращим рішенням стало запросити на інтерв’ю безпрецедентно талановите подружжя, що захоплювало та надихало нас на протязі цього важкого, але не безнадійного року. Минаючий рік став для нас трампліном , та приніс нам непогані результати у нетрадиційному для бібліотеки форматі спілкування з читачами. Хочется зауважити , що саме для цього у бібліотеці створили затишну книжково-новорічну фотозону «книжковий камін». Героями нашого інтерв'ю стала подружня пара Володимир та Олена Рудови.

Володимир Опанасович поет - сатирик, усім добре пам’ятається як на зустрічах він майстерно декламував свої творіння. Поезію обирав серцем – це головний його критерій. У його записнику вже багато доброзичливих та життєстверджуючих гуморесок. Якої теми ви ще розкривали у своїх сатиричних віршах? Кохання, старість,сусіди, мода або якісь риси характеру. З легкою іронією поет жартує з приводу проблем, що завдала нам пандемія короно вірусу. Наразі він нас порадував оптимістичним новорічним гороскопом. Кілька влучних рядків, написаних ним, здатні змінити наш світогляд і подарувати хороший настрій. Його дружина Олена Леонідівна надзвичайно яскрава особистість з багатим внутрішнім світом, прекрасна витончена жінка і досвідчений лікар-гомеопат, а головне не уявляє своє життя без танців. Неодноразово вона знайомила присутніх своєю новою танцювальною постановою. Це подружжя завжди у пошуках вдосконалення свого творчого амплуа. У нас відбулась дуже цікава розмова. Щиро бажаємо їм світлих днин і чудового настрою, дякуємо за бесіду.

  Шановні наші читачі та друзі вітаємо вас з прийдешнім 2021 роком! Сподіваємося, що він буде здоровим, щасливим, благополучним та стабільним та ми знову будемо  зустрічатись у клубі "Тепла вітальня" у бібліотеці №4 .


Кількість переглядів: 255
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.