Люди, які творили історію: Леонід Каденюк

Розділ: Новини сайту

28 січня з нагоди 70-річчя від дня народження  першого космонавта України Леоніда Каденюка відбувся захід:  інформина "Люди які творили історію: Леонід Каденюк". Людина, яка прошла шлях від скромної хати в невеликому українському селі в Чернівецькій області до сходинок космічного корабля.

Український льотчик-випробувач у 1995 році був відібраний до групи космонавтів Національного космічного агентства України. З 19 листопада по 5 грудня 1997 року тривав його політ у космос, організований у рамках спільної українсько-американської наукової космічної місії STS-87 Space Shuttle Columbia.

Леонід Каденюк – перший і наразі єдиний космонавт України, котрий здійснив політ у космос, льотчик-випробувач, генерал-майор ВПС України, Герой України.

Читачі дізналися про непросту долю цієї освіченої, сильною духом та наполегливої  людини, мрія якої виповнилась. Також прозвучали цікаві факти про подробиці польоту,  на  борт  шаттла "Колумбія" Леонід взяв із собою часточки України: прапор, державний герб, герб Києва, «Кобзар» Шевченка, портрет видатного українського ракетобудівника Михайла Янгеля, диск групи «ВВ».

 


Кількість переглядів: 105
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.