ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ КОНВАЛІЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

11 лютого відбулося перше цього року засідання екологічного клубу «Конвалія».

В дружній, теплій атмосфері, з піднесеним настроєм учасники клубу обговорювали плани на майбутнє, ділилися своїми досягненнями, адже так багато всього відбулося за рік, були вирощені нові квіти і з’явився новий досвід, були й невдачі. Тому кожен з нас сподівався на нові зустрічі, щоб отримати слушні поради, або допомогу.

Своїм досвідом вирощування квітів поділилась Маценко Ангеліна Дмитрівна. Ще в рона любить робити фотографії своїх улюблених квітів і хвалиться ними в соцмережах – це створює позитивний настрій у людей.

Вітютнєва Юлія Олександрівна – активна учасниця акцій по озелененню міста за Програмою міського голови Бориса Філатова #Дніпро_кітучий. Вона закликала всіх учасників «Конвалії» приєднатися до таких акцій і зробити наш мікрорайон ще більш зеленим і красивим.

Як завжди, екскурсія квітучими зонами бібліотеки: фіалки, кактуси, шефлери, фікуси і драцени, - навіть взимку квітують і комфортно себе почувають в досить прохолодних приміщеннях, перетворюючи зали бібліотеки на зелені ботанічні куточки.

В клубі «Конвалія» об’єдналися однодумці, які чекають на кожне засідання клубу, тут особлива атмосфера, адже жодне хоббі не згуртовує людей так, як пристрасть до квітництва і садівництва.


Кількість переглядів: 189
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.