Мільйон ідей для вашого саду і клумби. Клуб Конвалія радить...

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

В березні відбулося чергове засідання екологічного клубу «Конвалія». За вікнами – ще зима, голі дерева розгойдуються від холодного вітру. Але ж березень… Весна! Тому учасники засідання активно включилися в обговорення нагальних питань, які щовесни турбують всіх: особливості вирощування квітів через розсаду; весняне обрізування, живцювання, підживлення…

Свій «нескучний» сад весною показала Наталя Павлівна Коваль, яка дуже любить квіти і квіти її люблять також. Правда, світлини первоцвітів – з архіву минулого року, але її практичні поради потрібні вже сьогодні.

Досвідом вирощування фіалок поділилась Ірина Михайлівна Лисенко.

Отримавши цікаву та корисну інформацію на засіданні клубу, присутні вибрали необхідні книги та журнали, щоб отримати теоретичні знання вдома.

Валентина Іванівна Бакум викликала захоплення учасниць клубу «Конвалія» , вітаючи з весняними святами, вона прочитала прекрасні вірші Ліни Костенко, Віталія Коротича про красу людських почуттів.

Галина Юріївна Балашова запропонувала присутнім навчання у використанні комп’ютерних технологій, зокрема, створивши групу у Viber, надала поради, як додати до групи інших користувачів, пересилати фото, тощо.

Кожна квітка, як жива істота. Вона хоче людської любові, теплих і працьовитих рук, адже вирощування квітів – то найпрекрасніше з усіх захоплень на землі. Приєднуйтесь до нашого клубу "Конвалія" в бібліотеці-філії №4, і ви дізнаєтесь багато нового і цікавого, отримаєте практичні поради, з вами поділимось найкращими сортами рослин і квітів, які є у нас.


Кількість переглядів: 228
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Светлана
Какие вы молодцы! Очень полезную работу проводите. Такая информация очень нужна, особенно начинающим садоводам и цветоводам. Большое спасибо!!