Тиждень дитячих фильмів

Розділ: Книжкові новинки

 

«Мандрівний замок Хаула» (англ. Howl's Moving Castle) — найвідоміший фантастичний роман британської письменниці Діани Вінн Джонс, уперше опублікований 1986 року

Книга українською мовою «Мандрівний замок Хаула» вийшла у «Видавництві Старого Лева» у перекладі Андрія Поритка.

У 2004 році Хаяо Мідзаякі створив повнометражний аніме-фільм, що побив рекорди касових зборів у Японії, а також був номінований на "Оскар".

Події книжки відбуваються у казковій країні Інгарії, де поряд зі звичайними людьми живуть чарівники і відьми. Час від часу на пагорбі з'являється високий чорнезний замок з чотирьох шпилястих веж, який, вважалося, належав Відьми Пустирищ. Головна героїня Софі — найстарша з трьох сестер, а народитися в цій країні найстаршою — неабияке безталання. Її мати померла, коли Софі було два роки, а її молодшій сестрі Летті — лише рік. Батько, власник крамнички дамських капелюшків у Маркет-Чиппінг, вдруге одружився зі своєю продавщицею Фанні, у них народилася донька Марта. Фанні дуже добре ставилася до всіх трьох дівчат і ніяким чином не виділяла Марту.

Більшість часу Софі проводить у крамничці й майструє капелюшки, наділяючи їх душею. Вона, як ніхто, вміє підібрати своїм покупцям саме той капелюшок. Одного дня до крамниці заходить Відьма Пустирищ і перетворює Софі на старезну бабусю, вважаючи, що вона якось пов'язана з чарівником Хаулом. Дівчина полишає своє містечко і долею випадку потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула, де укладає угоду з вогняним демоном Кальцифером. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди.

Тож запрошуємо до нашої бібліотеки , книга вже чекає на своїх читачів.

 


Кількість переглядів: 59
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.