Поети Придніпров’я про Перемогу

Розділ: Краєзнавство

Літературний набат до Дня пам’яті та примирення

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова. Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. 

Читачі бібліотеки стали активними учасниками літературного набату, активно знайомилися з книгами дніпровських поетів та письменників : Михайла Селезньова, Олександра Дьоміна, Ігоря Пуппо, Лілії Ленської, Івана Шило та ін. Використовуючи художне слово та власне ставлення, автори розповідають світу про подвиги, здійснені нашими дідами і прадідами.

Поет Володимир Рудов повідав присутнім зворушливу родинну історію про двох братів, що воювали: про батька Афанасія Сидоровича Рудова та його брата Якова Сидоровича. Потім прочитав вірш присвячений своєму батькові та ще кілька ліричних віршів, що викликають смуток у душі та спогади у кожного небайдужого.

Юні читачі для виставки «Правнуки переможців» створили малюнки про своїх прадідів та прабабусь, які воювали у роки Другої світової війни та наближали перемогу.

У ці дні ми згадуємо всіх, хто віддав життя за Україну – на фронтах Другої світової війни та на нинішньому східному фронті. Вшановуємо подвиги дідів та їх онуків. Щиро бажаю здоров’я та сил нашим ветеранам, а всім нам – мирного неба.

Будемо пам’ятати  своїх близьких, історію свого Роду і тоді буде Україна!!
Пам'ятаємо, перемагаємо!!! 


Кількість переглядів: 183
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.