#РодинніІсторіїВійни

Розділ: Новини сайту

Бібліотека на Червоному Камені приєдналась до акції #РодинніІсторіїВійни

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом Український інститут національної пам’яті продовжує акцію для соцмереж «Родинні історії війни», яку започаткував у 2020 році.

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків.

За кожною із наведених цифр стоять долі конкретних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову не буде цілісною. Спільна перемога над нацизмом була б неможливою без внеску українців – без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей.

Цього року відвідувачі нашої бібліотеки також долучилися до акції. Першим  історію про свого дяді Андрія розповів Анатолій Михайлович Беззуб.

Закликаємо ділитися родинними історіями, пов’язаними з Другою світовою війною. Публікуйте свої розповіді у соцмережах під хештегом #РодинніІсторіїВійни.

Ваші родинні оповіді та перекази також можуть стати частиною масштабної кампанії олюднення історії Другої світової війни.


Кількість переглядів: 105
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.