Острів солодких мрій

Розділ: Новини сайту

Бібліотека на Червоному Камені вже давно ламає всі застарі бібліотечні стереотипи.

Так саме  цілий  острів солодких мрій очікував на завітавших, найкрутезніших  учнів з 5-А  ЗОШ №143 в Міжнародний день захисту дітей до бібліотеки.

Працівники бібліотеки захопили дітей  різноманітними конкурсами та вікторинами (Чарівні перевтілення).

 Діти  залюбки перевтілювались в уявного персонажа, співаючи на різний манер знайомі усім хіти, отримали масу задоволення від відповідей на каверзні питання , розширили свій світогляд («Узвіз кмітливих»), отримали чудову можливість спробувати себе у ролі художника («Портрет друга за хвилину»).

Де можна подорожувати без кордонів, тестів, прививок? Бажаючих відправитись у мандри  з «Орлом : Решкою» виявилось багато. Космічна експедиція стартанула  на знімальному майданчику у галактичні простори. Прибульців з інших планет повеселив рокгурт «Марсінки».  Шанувальники історії відправились у загадкову  країну египетських пірамід.  Маленький Мук, кмітливий Аладін, факіри та всемогутній джин виконували різні трюки та вводили в оману своїми вигадками.

  Яке свято без подарунків, звісно подарунки виготовляли власноруч «Паперове звірятко-весела закладка» Майстер-клас супроводжувався добрим настроєм дітей, натхненням, радістю, сміхом та гумором.

Весело, гамірно та надзвичайно  цікаво пробігла  (навіть не пройшла адже з такими крутими дітьми час біжить)) наша зустріч))


Кількість переглядів: 129
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.