Зустріч з коліжанками

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Пишаємося жіночим клубом «Конвалія», який повсякчас утинає щось корисне. Ця зустріч була довгоочикуваною – так склались обставини.

Тож усі дуже раділи, побачивши знайомі обличчя бібліотекарів у модерново прикрашеній залі для зустрічей. Помилувались чудовими ляльками, крафтової роботи від пані Ганни. Ляльки мов справжні янголи - з голубими очима та чаріною посмішкою

Дослухались також до її порад стосовно кімнатних квіточок. Поговорили й про здоров’я. Пані Олена фахівець з гомеопатії, порадила її дуже корисні , адже на ліки не завжди хватає коштів. Більш за все сподобалось порада -радіти життю та рухатись, якомого більше. Сама Олена майже кожного дня танцює, піднімає собі настрій тим самим, та ще неабияка тренировка ля м'язів та суглобів. Усім закортіло спробувати зробити таку танцювальну розминку.

Пані Олена не тільки вишукано танцює, а ще добре знається на гомеопатії-тож засипали запитаннями. Як справжній лицар, Володимир Рудов значну частку узяв на себе.

Своїм поетичним словом полікував ніжні жіночі душі, а ще й повеселив. Є дві речі, які нас дуже радують-це смачна їжа і відбірні книги. Обрали книжечок з яскравої книжкової виставки. А ще звичайний ритуал під час зустрічей – чай. Його пили з особливим передсвятковим настроєм, обмінюючись щирими побажаннями та з надією, що все у нас буде добре у наступному році!!!

 


Кількість переглядів: 232
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.