Зимова зустріч у Теплій вітальні

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Ми працюємо, а ви читаєте та відпочиваєте - під таки гаслом пройшла наша перша зустріч у 2022 році.

Вона виявилась плідною та корисною завдяки присутності Товстоног В.М. -  керівника волонтерскої групи з міської Ради ветеранів і Трегубенко Т.І.,члену комітету обласної Ради ветеранів.

З оновленим набором пропозицій виступили і бібліотекарі на засіданні клубу. До бібліотеки за цифровими послугами найчастіше навідуються пенсіонери. Цифрові послуги – порятунок нервової системи громадян.

Як отримати та куди витратити 1 000 грн за е-Підтримкою? Тримайте короткий гайд.

Алгоритм отримання: - мати 18 років - отримати 2 дози щеплення від коронавірусу COVID-19 - завантажити застосунок "Дія" на смартфон і згенерувати там сертифікат - оновити застосунок - зайти у розділ "Послуги", далі – опція "е-Підтримка" - обрати банк, у якому хочете відкрити віртуальну картку для коштів. Бракує терпіння? Виконуємо алгоритм через "Приват24". Гроші на віртуальну карту мають прийти десь за 2 дні після подання заявки.

На що витратити? Покупки книжок в книгарнях, похід до театру / кіно / спортклубу, на купівлю квитків в Укрзалізниці - Ukrzaliznytsia . А хто досяг 60 років, вам приємний аптечний бонус – придбати ліки.

Тепер ветерани знають, де їм точно допоможуть із оплатою комунальних послуг онлайн-шляхом, навчать користуватися комп’ютером на базовому рівні й упевнено юзати смартфони.

Не обійшлось і без традиційного чаювання. Зацікавили усіх і книги, представлені на виставках «Бути здоровим модно», «Кулінарні рецепти для всієї родини». На наступній зустрічі учасниці познайомляться з новими ідеями, темами й рецептами смаколиків.  Приємно, що кожен знайшов собі книжечку для відпочинку. Запрошуємо усіх бажаючих  на зустрічи у "Теплій вітальні".


Кількість переглядів: 260
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.