Історія бібліотеки

Розділ: Новини сайту

Історія бібліотеки-філіалу №4 з періоду її відкриття до сьогоднішнього дня

Бібліотека - філіал № 4 Дніпропетровської Централізованої системи бібліотек для дорослих розташована на житловому масиві Червоний Камінь.
Своє життя бібліотека починала у Діївці, в хаті під солом'яною стріхою, але на той час вона була дуже потрібна мешканцям селища. В бібліотеці працювали спеціалісти, справжні ентузіасти своєї справи. Першим завідуючим бібліотеки був Шапка Микола Григорович, який очолював бібліотеку 15 років.
Бібліотека мала 2 філії, створювала пункти видачі в установах та на підприємствах району. Працівники бібліотеки намагалися донести книгу до кожної людини.
Час минав, місто будувалося, сворювались нові мікрорайони, бібліотека декілька разів змінювала свою адресу. В 1984 році було збудовано нове приміщення для бібліотеки за спецпроектом О.Чмони на новому житловому масиві Червоний Камінь.

Урочисте відкриття бібліотеки в новому приміщенні. 1985 р.

З 1985 року бібліотека є центральною бібліотекою у Ленінському районі.
Сьогодні бібліотека - центр культурного і духовного спілкування для всіх мешканців житлових масивів Червоний Камінь, Комунар, Парус. Її завдання - забезпечувати інформаційні, ділові та освітні потреби користувачів бібліотеки.
Бібліотечний фонд книгозбірні налічує майже 38 тисяч примірників книг з різних галузей знань.
Бібліотека щороку пропонує читачам 79 найменувань періодичних видань України.
Щорічно її відвідують біля 5,5 тисяч користувачів.
Бібліотека обрала екологічний профіль в своїй роботі.
З 2010 року в бібліотеці за грантом програми "Бібліоміст" в Україні" створено Інтернет-центр, який надає користувачам безкоштовні послуги щодо пошуку інформації, відсутньої в фондах бібліотеки, в мережі Інтернет.
В бібліотеці працюють 7 досвідчених фахівців зі спеціальною освітою.
 


Кількість переглядів: 1083
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.