Через віртуальний світ до живого спілкування

Розділ: Гурток "Лабіринт"

  Віртуальний світ, незважаючи на свою привабливість та багатогранність, все ж позбавлений однієї важливої якості – живого спілкування. Саме з метою зробити бібліотеку майданчиком для живого  спілкування для дітей і підлітків, які багато часу присвячують віртуальному спілкуванню і комп’ютерним іграм,  було створено гурток «Лабіринт».

    Нещодавно на  засіданні гуртка його  керівник  Антон Яценко познайомив юних відвідувачів Інтернет-центру  з  комп'ютерною грою в жанрі головоломки «Portal», яка  отримала високі оцінки і заробила безліч нагород ігрової критики .

 Гравці  в ролі дівчини на ім'я Челл, проходили  випробування всередині Лабораторії дослідження природи порталів - комп'ютеризованому центрі корпорації Aperture Science.  Щоб миттєво переміщатися в просторі або переносити предмети, необхідно було  вирішити ряд головоломок, а це не всім вдавалося миттєво.

  Та головне  це  те, що окрім  інформації про гру та участі у ній, учасники гуртка з задоволенням спілкувалися,  ділилися інформацією про себе та улюблені ігри, як і коли вони до них долучилися.  Таке невимушене спілкування  на засіданнях «Лабіринта» допомагає юним користувачам переконатися, що  віртуальний світ створений для того, щоб полегшити  людям деякі моменти життя, а не замінити його взагалі.

 


Кількість переглядів: 614
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.