Граємо, розвиваємося, спілкуємося...

Розділ: Гурток "Лабіринт"

   Гра є тим видом діяльності, що сприяє практичному освоєнню реального соціального простору - у символічних діях і заміщеннях дитина грає варіанти відносин людей, символічно ідентифікуючи себе з одними персонажами та відокремлюючи від інших.  В ігровій діяльності вона не тільки заміщає реальні предмети, але й приймає на себе ту чи іншу роль і починає діяти відповідно з нею.

   Гурток любителів комп’ютерних  ігор «Лабірринт»,  створений з метою не тільки об’єднати навколо себе тих, хто багато часу проводить за цим заняттям, а й створити в бібліотеці майданчик для спілкування в реальному світі через світ віртуальний.

28 жовтня Антон Яценко – спікер гуртка, розповів про історію створення комп’ютерних  ігор, початком епохи яких можна вважати появу "Space War", розроблену С. Расселом 1962 року.   Висока вартість комп’ютерів не дозволяли тоді цій грі стати масовим захопленням. Перша доступна усім комп’ютерна гра з’явилася в США 1972 року і називалася "Понг" (електронна версією пінг-понгу). Після цього з’явилося безліч ігор, які, власне кажучи, нічим не відрізнялися від "Понга", але мали інше зовнішнє оформлення, наприклад, електронний хокей, футбол тощо. Однак знадобилося ще близько десяти років, аби комерційні комп’ютерні ігри дійшли у своєму розвитку до рівня складності "Космічної війни». Така інформація була корисною для присутніх, адже до цього часу ніхто із них, як виявилося, ніколи не цікавився і не замислювався над історією комп’ютерної гри.

 Не зважаючи на відсутність в бібліотеці Інтернету, Антон знайшов спосіб залучити гуртківців до гри. Він приніс власну настільну гру «Манчкін» - рольову  за формою, пародію за змістом. 

  Ходити по підземеллях, витягувати  на світ божий тамтешніх жахливих мешканців,  отримувати  за перемогу нові рівні і скарби за одним столом  виявилося не менш азартно і захоплююче, чим грати в  гру за  комп’ютером.

 Гра не тільки сподобалася, захопила, допомогла цікаво провести час, а головне познайомила і здружила дітей і підлітків. І все це завдяки бібліотеці-філії №4 (ж/м Червоний Камінь,3), яка є територією дозвілля і спілкування для користувачів різних вікових категорій.


Кількість переглядів: 528
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.