Дитяча література Швеції в бібліотеках Дніпра. (Мандрівна виставка)

Розділ: Новини сайту

   До нашої бібліотеки завітала мандрівна виставка «Дитяча література Швеції в бібліотеках Дніпра». Головна мета цієї виставки: ознайомити дітей та їх батьків з сучасним поколінням шведських дитячих письменників, які сміливо прибігають до художніх інновацій і вводять в літературу нові персонажі.  Для них немає закритих тем: діти мають бачити життя в усіх його проявах і висловлювати свою думку.

  16 лютого  в бібліотеці пройшла презентація виставки.

З творами дитячих письменників  Швеції учнів ЗОСШ №143 ознайомила  бібліотекар Олександра Петрівна Білоконь, яка представила дітям книжки з фонду бібліотеки, а також  яскраві банери, що розповідають про  твори та їх творців.

Емоційне читання «Послухай і скажи…» по книжці Ульфа Старка «Чи вмієш ти свистати, Юганно?» провела провідний бібліотекар Ганна Сікун.  Діти долучилися до обговорення прослуханих уривків твору, висловили свої думки і своє ставлення до поступків їх ровесників.

Яскраве враження викликали у дітей вікторина по книжці А. Ліндгрен «Пеппідовгапанчоха» та розв’язування кросворду за твором «Карлсон, що живе на даху». На останок школярі отримали солодощі від Карлсона, а самі активні учасники – цікаві призи.


Кількість переглядів: 993
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.