Давайте познайомимося!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

   15 листопада відбулося  засідання «Теплої вітальні» - клубу для людей поважного віку, що  є  спільним довгостроковим проектом  бібліотеки-філії №4 і  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокодацького району.

  19 років «Тепла вітальня» зігріває серця  живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей. Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ,  турбот.

Чергове засідання мало  романтичну  та інтригуючу назву «Давайте познайомимося!». Здавалося б, учасники клубу "Тепла вітальня" вже  знайомі.  А по суті,  що  ми знаємо один про одного, про людей, які сидять поруч… За ці роки дехто з  клубівців пішов із життя, дехто уже  не в змозі  дійти до бібліотеки, а дехто нещодавно приєднався до клубу... Тому «Давайте познайомимося!» - з такими словами звернулася до присутніх провідний бібліотекар Надія Данькевич!

   Наталія Михайлівна Музика – завідуюча відділенням №1  Терцентру надання соціальних послуг Новокодацького району розповіла про перші роки клубу, про послуги  свого відділення та категорії містян, які мають змогу їх отримати.

    Колектив бібліотеки привітав своїх  партнерів з  Днем працівника соціальної сфери, який нещодавно відзначила Україна, подякував  за багаторічну плідну співпрацю.

  Бенефіс-компліменти  кожному учаснику клубу продовжила завідувачка бібліотекою Ганна Сікун.  

Щирі слова, теплота, увага   знайшли відгук  у серці кожного з присутніх.

  Виступи клубівців теж були пронизані теплотою і вдячністю організаторам клубу.  Сучасні засоби зв'язку допомагають людям спілкуватися на будь-якій відстані в будь-який час. Але вони не дають  можливості потиснути руку при зустрічі, побачити емоції співрозмовника так, як під час  живого спілкування. 

Презентація Н. Данькевич «Дарувати радість просто!» про золоті правила спілкування,

«Спокуса книгою» - підбірка книг з психології, етики спілкування   стали важливим доповненням до виступів клубівців під час обговорення теми засідання.

   Вітання з днем народження -  гарна традиція «Теплої вітальні». Цього разу каскад привітань отримав ювіляр Олександр Семенов. Олександр відповів на привітання своїми віршами.

   Улюблені пісні, вірші про спілкування Н. Красоткіної та О. Терена, фотосесія для бажаючих,  книга для читання вдома,  світлини зі слайдами презентації –  це теж було в програмі свята.

    А головне – засідання клубу   стало святом гарного настрою для його учасників, ще раз переконало - дарувати радість просто, коли спілкуєшся з повагою!


Кількість переглядів: 235
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.