Уже ніхто не знищить Україну в мені, в тобі, у кожному із нас!

Розділ: Новини сайту

   20 листопада з нагоди Дня Гідності та  Свободи в бібліотеці відбулася патріотична година «Уже ніхто не знищить Україну в мені, в тобі, у кожному із нас!».

 Учням 8 та 9 класів  ЗОСШ №96 було надано експрес-інформацію з історії свята, запропоновано відео-перегляд подій Революції Гідності та перегляд літератури за темою.

    Ключовим моментом заходу стала зустріч школярів з Олексієм Лавіровим – читачем бібліотеки, який з квітня 2014 р.  захищав  Україну зі зброєю в руках.

   Олексій розповів про себе, про свою участь  в бойових діях, що  розділила його життя на «До» і «Після», відповідав на запитання присутніх.

   На питання "Що,  на його думку,  для нього та тисячі таких як він  захисників України важливо почути від нас - тих, кого вони захищали? " - відповідь була лаконічною: «Дякую!».

  Цінувати життя, вчитися мислити, не боятися мріяти, цікавитися політикою, займати активну життєву позицію, а не стояти осторонь, адже це їм, сьогоднішнім учням,  скоро доведеться будувати країну. І якою буде наша держава – це залежить від нас, від нашого вибору - таким був основний посил Олексія Лавірова  старшокласникам.

  Після зустрічі хтось зі школярів підійшов, обійняв Олексія і прошепотів "Дякую".

Потім і інші хлопчаки  та дівчатка почали  підходили до Олексія, обіймали і  покотилось  «Дякую, дякую, дякую...!». Це було несподівано і зворушливо.

Це було класно!


Кількість переглядів: 407
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.