Розширюємо горизонти медіаграмотності в бібліотеці

Розділ: Новини сайту

   28 листопада в  рамках інформаційно-просвітницького проекту «Інфо-фільтр» (Медійна грамотність), основою якого є забезпечення  активної участі громадян у процесі фільтрування інформації та розвиток критичного мислення, в бібліотеці  з учасниками тренінгової групи з основ комп’ютерної грамотності  відбулося навчання за методом  workshop  «Медіаграмотність як життєво необхідна навичка в сучасній Україні».

 Спільне обговорення теми, невимушена  та довірлива атмосфера  сприяли розумінню  того, як бути спроможним протистояти методам промивання мізків, спокусі, уникнути сміття, проігнорувати рекламу, задумуватись над інформацією та не  сприймати її без аналізу.

   Під час інтерактивного завдання учасники тренінгу опрацьовували різноманітну інформацію, аналізували її, систематизували, критично оцінювали, формували аргументоване власне бачення.

  Учасники workshop   зробили висновки, що такі навчання допомагають поглибити  їхні знання з медіаграмотності, адже нині так важливо бути поінформованим та освіченим незалежно скільки тобі: 18 чи 60+.


Кількість переглядів: 200
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.