Святий Миколай іде - Різдво веде.

Розділ: Новини сайту

Все затихло надворі

Сяють зорі угорі

Всі чекають, виглядають

Чудотворця Миколая.

Але щось він забарився

Може, в небі заблудився?

В нього клопотів багато,

Бо заходить в кожну хату

Все, що в нього в торбі є

Чемним дітям роздає.

Ми теж чекали на святого Миколая у нашій бібліотеці-філіалі №4. Олександр Комарук про зимові свята розповів, як їх святкують у різних країнах, а Іринка Бабець про те, як у нас це свято проводиться. І, наче б, чемно поводились, аж раптом до нас завітали домовик Антипка і навіть сам Антіпмен. Хотіли нам лозину подарувати, але ми не погодились.

   Ми вирішили казку для святого Миколая показати, щоб його потішити. Антіпмен запропонував казку «Снігова Королева» Г.Х. Андерсена, напевне хотів нас заморозити і налякати, але ми не з лякливих.

Тому разом з Гердою відправились на пошуки Кая, складали зі Сніговою Королевою слово «ВІЧНІСТЬ», а потім перемогли її веселим танком, їй, до речі, сподобались наші веселощі і вона пообіцяла нікого не перетворювати на кригу.

Потім ми намалювали веселі портрети святого Миколая і сфотографувалися на згадку.

А Святий Миколай за своєю давньою звичкою прийшов до нас непоміченим і підклав подарунки у святковий черевичок. Але не просто подарунки, а подарунки-завдання.

І повеселись же ми, виконуючи ті завдання: то вірш розкажи, то компліменти, то казку вигадай, то казкового героя покажи… Всі допомагали одне одному. Батьки раділи за дітей, а діти були задоволені увагою батьків. Ми з усім впорались і отримали подарунки! Який же вигадник Святий Миколай!!! Створив таке тепле сімейне свято!!!

Він показав, що добрим чарівником може стати кожен, було б бажання.

Ми вже з нетерпінням чекаємо наступного року, будемо розвивати свої творчі здібності, шанувати старше покоління, допомагати, тим хто цього потребує, і загалом обіцяємо поводитись чемно.


Кількість переглядів: 153
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.