Цікаво відпочиваємо, новорічні свята зустрічаємо!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    Відвідувачі нашої бібліотеки та сайту вже мали можливість переконатись, що клуб «Тепла вітальня» -  справжній осередок творчості і натхнення.  Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку. Захоплення  членів клубу найрізноманітніші. Є в ньому справжні шанувальники та берегині пісні, народних традицій,  є і свої поети, декламатори, гумористи – талантів вдосталь. Підтвердженням цього стало чергове засідання клубу «Свята новорічні несе нам зима», яке відбулося  20 грудня.

  Про цикл зимових  передріздвяних свят, українські звичаї та традиції їх святкування, розповіла провідний бібліотекар Надія Данькевич.  

 Огляд ілюстративно-книжкової виставки «Свята новорічні несе нам зима» та підбірка книг на столах поряд з учасниками  клубу допомогли  більш  детально познайомитися з темою засідання.

Поринувши в історію новорічно-різдвяних свят, розпочали  "новорічні викрутаси" - концертно-розважальну  програму, або ж, вечорниці, де знайшлися місце неповторним й самобутнім  українським звичаям, традиціям,  обрядам  та час для розкриття талантів кожного учасника. 

Святкуємо, цікаво відпочиваємо, спілкуємося, радіємо гармонії життя!


Кількість переглядів: 289
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.