Нові книги - нові зустрічі!

Розділ: 2018

«Поки живемо – можемо все»

Ева Гата

      Неабияке задоволення приносять нові книги, що  надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.  Нещодавно наша бібліотека збагатилась  новинками літератури, серед яких твори   львівської письменниці і вченої  Ольги Коссак, відомої під псевдонімом Ева Гата.  Вона автор багатьох творів філософсько-містичного спрямування, які, на її думку, поліпшать світ.   Твори  Еви Гати припадуть  до душі  любителям серйозної літератури, тим, хто  замислюється  над сенсом існування, для чого і як ми живемо. 

Катарсис, или что хочу, то и делаю.-Львов: БаК, 2010.-232с.

Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір в житті? Що потрібно зробити, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - потрібно всього лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш світ простий і ідеальний. Щоб стати щасливим, потрібно всього лише зрозуміти головні його закони. У книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання. Чи вдалося це Еві Гаті - дізнаєтеся прочитавши книгу.

Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом. Три чесноти, або казка про оріхалк.- Львів: БаК, 2012.- 300с.

 Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до самої смерті перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їхнім покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя. Книга розповідає про життя успішних людей, які не усвідомлювали своєї унікальної ролі на землі, аж поки не зустрілися.  Для кожного героя ця зустріч стала доленосною, змінила закостенілі погляди на життя, зруйнувала стереотипи.  Мешканці Краю провадять сіре, нецікаве, сповнене фальші життя. Як повернути колишню славу батьківщині, що потонула у мороці забобонів? Чи може одна людина вплинути на перебіг подій? Що треба зробити кожному задля покращення життя в країні? Відповідь на ці та інші запитання дає роман-феєрія "Три чесноти, або казка про оріхалк".

Музичні фрески.- Львів:БаК, 2013.-272с.

Події роману відбуваються у різні епохи ів різних країнах. На перший погляд, кожна з п’яти новел є окремою фрескою про кохання і музику. Та це лише уламок невідомого, значно більшого творіння, як і поодинокий музичний акорд, вирваний із загальної симфонії. Якщо уважніше пригледітися, то можна зауважити, що все у світі впродовж віків між собою тісно пов’ язане, а імена головних героїв роману завжди означають “Життя” і “Дар Божий”. Що їм треба подолати, щоб нарешті пізнати справжнє щастя? Виявляється, не так уже й багато. Лише коли Мудрість переможе Гнів, сповнені любові серця віднайдуть одне одного і вже ніколи не розлучаться.

Стати сонцем. - Львів: БаК, 2014.-288с.  Ця книга, що увійшла до списку літературної премії Книга року ВВС-2014, адресована   широкому  загалу читачів. Людина приходить у цей світ творити свій унікальний всесвіт. Інколи видається, що обставини надто могутні, а людина безсила. Та це не так. Усе залежить лише від внутрішнього світогляду. Побудувати простір Любові можна, лише змінивши себе. Це цілком не складно, досить розширити власні горизонти, і тоді неподоланне стає нікчемним і мізерним. Книжка «Стати Сонцем» складається з оповідань про різних людей: зовсім юних, молодих, зрілих і літніх.

Зробити крок назустріч Сонцю не пізно у будь-якому віці. Варто лише забажати, і осяяння неодмінно прийде.

Сподіваємося, що книги Еви Гати допоможуть Вам заглибитися в себе,  знайти відповідь на сокровенні питання, спонукають  зробити крок назустріч Сонцю…

Читайте, аналізуйте, замислюйтеся!

 


Кількість переглядів: 653
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.