Новорічно-різдвяні віншування в бібліотеці

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

       17 січня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня»  за темою «Новорічно-різдвяні віншування».

        Спокон віків в українських родинах на новорічно-різдвяні свята, з якими  починався новий відлік часу, всі  мають  освятитися найкращими почуттями, побажати одне одному щастя, здоров’я, голубого неба над оселею, статків і злагоди в родині, тобто вітати господарів зі святами – віншувати.

     Про свята новорічно-різдвяного циклу, традиції та особливості їх святкування у різних регіонах країни, розповіла провідний бібліотекар Надія Данькевич.   

 Свята задовольняли духовні й естетичні потреби народу, в них проявлялися його почуття, таланти, здібності. В  здібностях  і талантах учасників «Теплої вітальні» в черговий раз всі  мали змогу   переконатися  під час засідання клубу.   Яскравий новорічний серпантин був насичений  цікавою інформацією, знайомством з книгами про  зимовий цикл свят, колядками, щедрівками, віншуваннями, піснями і танцями, віршами і гуморесками.

   В «Теплій вітальні» всі свята проходять, як і водиться в родинному колі,   з сердечною теплотою, приносять чимало радощів  і веселощів, заряд позитивної енергії.   Через засідання клубу бібліотека намагається передати багатий скарб звичаїв українців, який  ми отримали в спадок, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

 


Кількість переглядів: 239
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.