Обірвана струна Володимира Івасюка. Мультимедійна година

Розділ: Новини сайту

       6 лютого  з нагоди 70-річчя  з дня народження  видатного українського композитора, поета, творця української поп-музики Володимира Івасюка відбулася мультимедійна година  «Обірвана струна Володимира Івасюка».

  Присутні познайомилися з експрес-інформацією про  видатного українця, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів.

Мультимедійна презентація «Обличчя української історії. Володимир Івасюк» дала можливість познайомитись з життєвим та творчим шляхом митця.

    Україна - це особистості, які формують обличчя її історії.    В. Івасюк був не просто музикантом, він був патріотом України, який  своїми піснями відроджував любов українців до української культури, він – обличчя української історії.

   Також відбувся відео-перегляд «Пісні року – 1971», який сколихнула поява пісні  В. Івасюка – «Червона Рута». Мелодія цієї пісні, в якій  органічно поєдналися сучасні ритми з найкращими елементами  народного українського співу, приголомшила слухачів своїм неординарним змістом, лунала  повсюдно і продовжує  лунати сьогодні.

    "Митець починається з тієї пісні, яку забирають у нього, як свою, вдячні люди, і вже не повертають", - зазначив якось Володимир Івасюк і наче висвітлив власну творчу долю.


Кількість переглядів: 91
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.