Книги і фільми В. Веретенникова. Літературно-біографічна екскурсія

Розділ: Новини сайту

        Приймаючи участь в регіональному проекті бібліотек Дніпропетровщини 2019 «Читаємо разом» - «Віктор Веретенников: погляд на життя», наша бібліотека  створила книжкову виставку «Літописець нашого часу», на якій представлені  літературні твори відомого дніпропетровського письменника, та  5 квітня провела літературно-біографічну екскурсію "Книги  і фільми В. Веретеннкова".

     Життєвий і творчий шлях Віктора Веретенникова – це впевнена хода людини, яка багато чого досягла у цьому житті.  Про віхи його  життя, його твори -  різноманітні за жанрами,  але завжди наповнені щирими роздумами про наше майбутнє, про місце людини на землі, її шанобливе ставлення до матері-природи, розповіла бібліотекар Марина Умнова.

    Присутні отримали інформацію про художні фільми, автором кіносценаріїв яких є В. Веретенников: «Потерянный рай», «Дикий табун», «Заграва», «Гетьман».

    Про  підприємницьку діяльність та людські якості  Віктора Олександровича розповіла наша читачка Галина Яківна Рослік, яка понад 20 років пропрацювала  на комбінаті «Придніпровський»  (сьогодні відома всім містянам «Злагода»).

   Всі з цікавістю слухали її спогади про різні іпостасі керівника підприємства -  освіченого, сучасно мислячого, енергійного, талановитого, працьовитого, успішного українця.

  Творчість В. Веретенникова пронизана темою злагоди, духовності, духовного відродження,  орієнтована на широке коло читачів, викликає  незмінний інтерес як  у відвідувачів бібліотеки  поважного віку, так і молоді.

      Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з виставкою літератури «Літописець нашого часу»

та взяти книги для домашнього читання.

На бажаючих здійснити перегляд кінофільмів за романами

В. Веретенникова чекаємо в Інтернет-центрі бібліотеки!


Кількість переглядів: 192
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.