Книга: подорож у часі. Урок бібліотечно-бібліографічної грамотності 

Розділ: Новини сайту

    9 квітня в бібліотеці-філіалі №4 відбувся урок бібліотечно-бібліографічної грамотності  з циклу «І в морі книг знайди свою», на який були запрошені учні 9 класу с/ш № 143.

     Цікаву інформацію про книгу від її початків до електронної книги надала бібліотекар  Ніна Книш. Як навчитись знаходити необхідну інформацію: в паперових книгах,  електронних книгах, в Інтернет-ресурсах – йшла мова протягом уроку.

  Активно пройшов бібліоквест.

     Учні поділились на дві команди, і отримали завдання знайти цікаву інформацію про метеликів (команда дівчат), і про собак (команда хлопців).

        Діти знаходили цікавинки в книгах, смартфонах, зачитували найцікавіше.  

   Учні подорожували залами бібліотеки, познайомилися з відділами та послугами, що надаються користувачам; дізналися про нові форми роботи, нові функції бібліотеки як майданчика для спілкування та  проведення вільного часу.

    Важливо, що учні дізналися багато нового про сучасну бібліотеку і її можливості, знайшли багато корисної і цікавої для себе інформації  саме в книгах, тому започаткований цикл заходів «І в морі книг знайди свою» обов’язково буде мати продовження.


Кількість переглядів: 174
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.