З турботою про Землю. Респект-зустріч в бібліотеці

Розділ: Новини сайту

     10 квітня відбулася респект-зустріч школярів 10-А класу ЗОСШ №143 з заступником директора Природного заповідника «Дніпровсько-Орільський», кандидатом біологічних наук  Катериною Андрусевич.

     Змістовна мультимедійна  презентація, яка супроводжувалася цікавою і емоційною розповіддю молодого науковця,  познайомила учнів з мозаїчним  ландшафтом заповідника, що  забезпечує існування багатьох видів рослин та тварин. Разом зі спеціалістом-екологом   підлітки здійснили подорож екологічною стежкою «До заплави Дніпра».

    Луки, болота, акваторії, листяні ліси, соснові бори, піщаний степ, флора і фауна Природного заповідника, пожежі та інші загрози, які знищують природно-заповідні зони – про це дізналися школярі  в результаті зустрічі з кандидатом біологічних наук Катериною Андрусевич. Зацікавила учнів  організація екскурсій до Заповідника: як і де здійснити заявку та  яким чином  вони проходять.

      Також  фахівець в галузі екології поділилася враженнями від організації природо-охоронних заходів  в Китаї, де нещодавно побувала в складі делегації  Міністерства екології та природних ресурсів України.  Вразив Катерину Вадимівну  рівень екологічної свідомості мешканців  Німеччини, де вона неодноразово була в туристичних поїздках, та досконалість природо-охоронного законодавства, досвід з переробки сміття – саме те, чого бракує нашій країні. 

    Від  інформаційно-просвітницької  роботи, від усвідомлення екологічних проблем та турботливого ставлення до природи  залежить  яким буде  світ навколо нас. То ж дбаймо про Землю з турботою!

 


Кількість переглядів: 124
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.