Змагання на космічну першість до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Розділ: Новини сайту

   12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики.

  Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Космос завжди приваблював людей своєю глибиною і загадковістю. Здавна зорі допомагали знайти правильний шлях у морі, вказували дорогу тим, хто заблукав на суші. А ще наші пращури спостерігали за Місяцем, щоб знати час припливів і відпливів на березі морів та океанів. Саме такі цікаві знання отримують підлітки на заняттях гуртка «Цікава астрономія".  Керівник гуртка Сергій Анатолійович Кікоть з перших занять згуртував команду ерудитів, що не обмежуються знаннями з шкільного підручника. В ігровій формі діти пізнають про космічні швидкості та космічні човники, ентузіастів космонавтики: Роберта Годдарда, Ено-Пелтрі, Сергія Корольова, Валентина Глушко, Михайла Янгеля, Володимира Челомея, про міжнародні космічні проекти за участі України. Цікаві вікторини спонукають дітей відкривати книги та шукати відповіді.

    Сергій Анатолійович тактовно та справедливо оцінює знання кожного гуртківця, підтримує та заохочує дітей до працелюбності і наполегливості у власних дослідженнях.

            Змістовні були доповіді гуртківців про перше в світі теоретичне обґрунтування можливості польоту в космос, про головних конструкторів перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів, основоположників практичної космонавтики. Сьогодні космос вже достатньо добре вивчений.  Людина постійно використовує його для своїх потреб. Використання космічних засобів відіграє визначальну роль у створенні єдиного інформаційного простору. Космос стає основою військової могутності кожної держави - це яскрава тенденція нового тисячоліття. На початку XXI століття в космічному польоті знаходяться десятки тисяч об'єктів штучного походження. Тому поряд із проблемою боротьби з забрудненням нашої планети постане питання боротьби із засміченням навколоземного космічного простору.


Кількість переглядів: 155
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.