Живої природи душа промовляє. Актуальний діалог до Дня довкілля

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

      Актуальний діалог «Живої природи душа промовляє», який відбувся з учасниками клубу «Тепла вітальня,  присвячений Дню довкілля та Міжнародному дню Матері –Землі,  покликаний привернути увагу  до екологічних проблем та стимулювати бережливе  ставлення до природи.

       Під час діалогу йшла мова про те,  що  вагомою причиною екологічних проблем є відсутність належної державної політики в природоохоронній сфері.  Та практикуючи екологічну поведінку в своєму побутовому, повсякденному житті, кожен із нас має долучитися до покращення  цієї ситуації. Для того, щоб у людства було майбутнє, треба змінити своє ставлення до навколишнього середовища, до  природи.  Варто починати зі своєї оселі, свого під’їзду – не смітити,  дбати про чистоту  та озеленення  прибудинкової території, оберігати природу,  турбуватися  про  довкілля.  Для цього не потрібні великі фінансові ресурси, а лише екологічна свідомість і екологічна культура, небайдужість та бажання робити світ навколо себе кращим.

       Про  вплив екологічних факторів, навколишнього середовища на  здоров’я людини розповіла кандидат медичних наук Любов Іванівна Найдьон. Щоб бути в гармонії з собою та природою, недостатньо бути  лише поінформованим.  Щоденна турбота про збереження і зміцнення свого здоров’я - його запорука. Такої ж турботи і збереження потребує і природа.

        На засідання клубу завітали гості  - учасники  музично-літературної вітальні  Центральної міської бібліотеки.   Лейтмотивом зустрічі стала любов  до  пісні.

       Світлана Василівна Кириченко,  Ольга Іскандерівна Губанова, Олексій Станіславович Мацков та Маргарита Петрівна Воробйова представили концертну програму з патріотичними, ліричними піснями – піснями, що торкаються серця.

     В залі панувала атмосфера душевності, адже пісня супроводжує  і кожне засідання «Теплої вітальні».    

   Пісня, що  зачаровує та надихає, дарує настрій та розважає, об'єднала присутніх в залі.    

 

 


Кількість переглядів: 407
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.