Модні ідеї на клумбах. Квіткова мозаїка

Розділ: Гурток "Конвалія"

  Чергове засідання гуртка "Конвалія" за темою "Модні ідеї на клумбах" відбулося 10 травня.

    Це була справжня квіткова мозаїка. Про клумби, квітники - класичні, вишукані та стильні - учасники отримали експрес-інформацію з літератури та інтернет-ресурсів.

     Потім розпочалося активне обговорення   теми, обмін новими ідеями з власного досвіду, своїми  досягненнями, а іноді і невдачами.

     Майстер-клас "Клумби гурманів і чаєманів" провела Ганна Сікун. Міні-клумбу, яка була створена, назвали "Вітамінні чаї", адже до її складу ввійшли м'ята, монарда, лаванда, чебрець, базилік, іван-чай.

    Корисні поради: "Дачникам - дачні правила"- підбадьорили і розвеселили всіх - адже праця на дачі повинна бути задоволенням, а не випробуванням для організму.

    Про нові препарати біологічного захисту рослин, який базується на використанні живих організмів, продуктів їх життєдіяльності та біологічно активних речовин, що регулюють розвиток та розмноження шкідливих організмів ("Ягуар", златоглазка, муха-трихограма) - надала  інформацію  учасник "Клубу органічного землеробства"Людмила Михайлова, яка була актуальною і зацікавила присутніх.  

   Отримавши цікаву та корисну інформацію на засіданні гуртка, вибрали необхідну літературу для вивчення вдома.

  Оскільки весна - активний період для посадки кімнатних квітів, оформлення квітників та клумб, в нагоді став постійно діючий "Банк рослин і квітів".


Кількість переглядів: 343
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.