"Казка-вигадка, проте..." Театралізована гра-вікторина

Розділ: Новини сайту

     Літо – це канікули з забавами, пригодами, веселим настроєм та книжковими дивами. 7 червня у бібліотеці - філії № 4 для читачів - учнів 1-3 класів літнього оздоровчого табору ЗОСШ №96 була проведена театралізована гра-вікторина  «Казка – вигадка, проте..." .

     Під час заходу учням запропонували взяти участь у  грі «Чарівний клубочок».

   Діти залюбки згадували відомі та улюблені ними з дитинства казки: «Рукавичка», «Пан Коцький», «Коза-дереза», «Котигорошко», «Івасик-телесик», «Кривенька качечка», «Гуси-лебеді», отримуючи за правильні відповіді фішки.

      Друга частина вікторини складалась з завдання «Зіграй роль » за мотивами улюблених казок: «Білосніжка та семеро гномів», «Бременські музики»,«Маленький Мук», «Аліса в країні Див» . Школярі називали автора казки та героїв, яким вони підспівували та аплодували.

   Гуртом  здійснили віртуальну подорожу у казку, з якої прийшов герой; дізналися багато цікавих фактів з історії книги;в  процесі творчого змагання школярі з цікавістю розповіли про свої улюблені книги. З музичними інструментами зробили попурі на знайомі мотиви дитячих пісень. Відповіли на питання вікторини.

    Саме так, весело та цікаво пройшов час у колі зі справжніми друзями – героями казок.  Казка супроводжує нас все життя, вона навчає тому, що люди цінують і будуть цінувати завжди: скромності, щирості, сміливості, правдивості, дружнім відносинам. Саме казка виховує, навчає та розважає одночасно.

   Час у бібліотеці промайнув весело і змістовно. Діти зарядилися гарним настроєм на весь день та отримали море позитиву.


Кількість переглядів: 160
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.