Час художнього сприйняття

Розділ: Новини сайту

Відлиски кольорів

З давніх часів людство надавало кольорам символічне значення. Група вчених розробила методику «Кольорові діти», за допомогою якої за кольорами, які дитина найчастіше використовує у малюнках, можна визначити характер дитини, її реакцію на життєві ситуації і емоційний клімат в родині, а головне - спрогнозувати, якою вона виросте . Художниця Олена Зазимко на цій зустрічі присвятила особливу увагу психологічному сприйняттю кольору.

В дитинстві життя здається особливо кольоровим. В залежності від того, який колір найчастіше використовує у своїх малюнках ваша дитина, а також який колір є для неї улюбленим, можна виділити різні особливості її характеру

Жовтий - колір духовності, але в той же час і небезпеки. Це люди вільні, оригінальні. Такі люди найбільше схильні до творчості. "Жовта" дитина - мрійник, фантазер, казкар, жартівник.

Червоний колір - колір крові, здоров'я, життя, енергії, сили, влади. Його вибирають активні. Синій - спокій, врівноваженість.

Мовою кольору фіолетовий означає ніч, таємницю, містику, споглядання. Такі діти живуть багатим внутрішнім світом і відрізняються артистизмом, вони дуже чутливі. Мовою кольору "синьо-зелений" означає воду, лід, холод, глибину. Чорний колір, як колір загрози, абсолютно протипоказаний дітям. Діти рідко обирають цей колір, але якщо дитина віддає перевагу чорному, а не іншим кольорам - це свідчить про передчасну зрілість складної психіки і про стрес, який перевернув життя дитини. Ця інформація була цікава батькам і дітям.

Запрошуємо на цікаві години з художницею Оленою Зазимко до бібліотеки щосереди об 11.30.


Кількість переглядів: 92
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.