Волохаті та хвостаті. Ерудит-конкурс

Розділ: Новини сайту

    Поряд з нами на нашій чудовій планеті існує безліч живих істот. Хто вони, ті, що живуть в пустелях, на льодяних шапках полюсів, в глибинах океанів і зовсім поряд з нами? Про це був огляд найцікавіших дитячих книжок, здатних не просто відчинити двері до таємничого й дивовижного світу природи, але й переконати у тому, що усі вони — великі та маленькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті — заслуговують на нашу любов та повагу, а деякі з них буквально потребують допомоги.

      Що знають наші юні читачі про фауну планети Земля – це ми з’ясували під час ерудит-конкурсу «Волохаті та хвостаті». Вірні відповіді на більшість запитань потішили і здивували, навіть, дорослих. 

   "Що буде з нашою планетою, якщо люди перестануть оберігати та захищати тварин?" -  це питання спонукало дітей  замислитися та висловити свої думки з цього приводу.

     Ізюминкою заходу стали джунгарики – маленькі хом'ячки Мілаша і Сметанка, яких люб’язно надали для знайомства діткам їх господині – Аліса і Роксолана.

     Джунгарський хом'як - це невеликий гризун з родини Хомякова, який за рахунок повної відсутності запахів та своєї охайності є популярною домашньою твариною. 
Діти активно задавали питання, ділилися своїми знаннями з догляду за джунгариками. А які емоції вирували біля гарненьких кліточок Мілаші і Сметанки!

    Саме таке контактне спілкування, коли важливими компонентами є ситуація, жести, міміка та інтонація є найбільш  дієвим в прищепленні малечі елементарних навичок спілкування та любові до навколишнього середовища.

 


Кількість переглядів: 100
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.