Неочікувана зустріч. Інтерв`ю з Віктором Веретенниковим

Розділ: Новини сайту

  

     Справді, якщо чогось дуже хотіти, неодмінно виконається. У цьому році бібліотека-філія №4 приймала участь у регіональному проекті "Читаємо разом" - 2019-й  - рік творчості Віктора Веретенникова". Ми підготували низку заходів про видатного земляка. А під час відпочинку у мальовничому куточку Орловщини в оздоровчому комплексі «Осокори» провідний бібліотекар нашої бібліотеки Людмила Манзуренко  зустріла Віктора Олександровича Веретенникова. Звісно,  Людмилі Іванівні дуже хотілось поспілкуватися  з видатним письменником та передати враження читачів від його романів «Потерянный рай», «Дикий Табун», «Запороги», «Зарево», «Гетьман».

     "Віктор Олександрович доброзичливо погодився на маленьке інтерв`ю і, навіть, поділився новиною, що наступного тижня забирає з редакції новий роман «Сказание о трёх Александрах» - розповіла Людмила Манзуренко.          Яким чином  автор поєднує постаті великих письменників Олександра Дюма та Олександра Пушкіна і видатного імператора Олександра Першого,  читачі зможуть дізнатись, прочитавши роман.

         Усміхнений, освічений, сучасно мислячий, енергійний, талановитий, працьовитий, успішний - всі ці епітети пасують Віктору Олександровичу Веретенникову. Цей чоловік не потребує представлення, його знають всі. Адже він унікальна людина. Віктор Веретенников є автором кіносценаріїв художніх фільмів «Потерянный рай», «Дикий табун», «Заграва», поставлених за його романами; лауреатом премії ім. О. Довженка та премії ім. Л. Українки за кінематографічну діяльність, лауреатом літературної премії ім. В. Підмогильного. Але він не лише продюсер фільмів та вистав, співрежисер, але й … актор.

  "Під враженням від спілкування  з В. О. Веретенниковим, я ще раз з захоплення передивилась художній фільм «Гетьман», знятий за одноіменним романом. Наприкінці інтерв'ю побажала Віктору Олександровичу здоров`я, натхнення та цікавих зустрічей, надихаючих на створення нових романів" - ділилася з колегами та читачами Людмила Іванівна.

Запрошуємо шанувальників творчості В. Веретенникова до бібліотеки-філіалу №4 (ж/м Червоний Камінь,3)

 познайомитися з виставкою літератури «Літописець нашого часу»

та взяти книги для домашнього читання.

На бажаючих здійснити перегляд кінофільмів за романами

В. Веретенникова чекаємо в Інтернет-центрі бібліотеки!


Кількість переглядів: 188
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.