В терновому вінку мелодій…Рандеву з піснею

Розділ: Новини сайту

      Бажаєш урізноманітнити свій відпочинок, посмакувати літо з книгою, проявити свої акторські здібності, намалювати літо своєї мрії, пограти в настільні чи комп’ютерні ігри, прийняти участь в цікавих заходах, відкрити  світ для себе і себе в цьому світі, отримати феєрверк веселощів та гарного настрою – приходь в бібліотеку-філію №4 ДМКЗК ЦСПБ, що знаходиться на ж/м Червоний Камінь,3.   

  Також ти можеш стати ініціатором, організатором та ведучим  бібліотечного заходу.  Так, наприклад, наш активний читач Саша Комарук ініціював проведення рандеву з піснею «В терновому вінку мелодій…», яке  відбулося  27 липня.

          Саша любить футбол, вболіває за нашу збірну. Улюблену пісню мільйонів футбольних вболівальників -  «Червону руту» Володимира Івасюка, яка давно стала неформальним гімном нашої футбольної спільноти, а  нещодавно отримала статус футбольного символу України, вперше почув на стадіоні. Зацікавився історією створення пісні, життям і творчістю її автора,  запропонував поділитися зібраною інформацією з ровесниками.

    Важливим доповненням до виступу Олександра стали відео-перегляди  з Інтернет-ресурсів про історію створення  "Червоної рути" і її автора та виконання на конкурсі «Пісня року-1971».  Кожен з присутніх розповів про своє перше знайомство з "Червоною рутою", адже з нею виросло не одне покоління українців. Її також знають і люблять далеко поза межами нашої країни.

    Ось так цікаво, пізнавально, корисно відбулося рандеву з піснею «Червона рута».

   Літо продовжується, тож запрошуємо всіх охочих весело та креативно провести вільний час!

 


Кількість переглядів: 296
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.