Книжка в мультик перебігла. Парад мультгероїв

Розділ: Новини сайту

     Перегляд мультиплікаційних фільмів – одне з улюблених занять  дітей різного віку, які відвідують нашу бібліотеку. Вони залюбки поринають у світ казкових пригод, де кумедні та повчальні мультики навчають їх добру, справедливості, праці, любові до оточуючого світу, а   якщо якийсь казковий герой сподобався, намагаються бути схожим на нього.

   На параді мультиплікаційних героїв «Книжка в мультик перебігла», що відбувся 2 серпня, ми познайомили дітей з книгами  письменників,  за мотивами творів яких були створені мультиплікаційні фільми, зосередивши увагу на творах відомих українських письменниць Еліни Заржицької та Наталії Гузеєвої.

     За мотивами казок Еліни Заржицької створено 4-серійний мультфільм «Як черепаха Наталка до школи збиралася» та мультфільми «Про ліниву ворону» і «Як вуж намагався гадюкою стати», які присутні з задоволенням переглянули.

       Дехто з дітей впізнав себе в енергійному і веселому, але не дуже слухняному хлопчикові Петрику  П'яточкіну під час знайомства з книгою Наталії Гузеєвої та анімаційним фільмом «Як Петрик П'яточкін слоників рахував». Подивилися і її «Капітошку».

     Учасники заходу розповіли про своїх улюблених героїв мультфільмів, створювали їх образи за допомогою костюмів.   Наскільки їм це вдалося – переконайтеся самі.

 

                       Запрошуємо дітлахів та дорослих - прихильників читання та мультиплікаційних фільмів, поринути

у світ казкових пригод разом з бібліотекою!


Кількість переглядів: 297
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.