Ярмарок ювілейних привітань (до 20-річчя "Теплої вітальні")

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

   Яскраво, у святковій, сімейній атмосфері у бібліотеці відзначили                  ювілей    клубу «Тепла вітальня» - спільного довгострокового проекту    бібліотеки-філії №4 та Територіального центру соціального обслуговування Новокодацького району.  За 20 років він став справжнім осередком творчості, натхнення, доброти, зігріваючи серця  теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей, збираючи однодумців «зі стажем» та нових прихильників.

    Привітали з ювілеєм учасників клубу Олена Миколаївна Сотнічук – завідуюча відділенням №1 соціальної допомоги вдома та Ніна Іллівна Деревянко, яка була  останні роки  куратором клубу від Терцентру.    Наше тривале партнерство було плідним, основаним на взаєморозумінні, взаємопідтримці, тому і робота клубу є такою успішною.

     З найкращими побажаннями звернулися до клубівців завідувачка бібліотекою Ганна Сікун та провідний бібліотекар Надія Данькевич. Згадалися перші роки існування клубу, коли в ньому було лиш декілька учасників,  сьогодення клубу, який в нашому мікрорайоні став центром спілкування і відпочинку  для людей поважного віку, де  збираються всі, хто бажає відкрити у собі нові грані, з задоволенням  продовжує пізнавати світ, своєю позитивною енергією, запальною піснею, дотепним гумором створює гарний настрій не лише собі, а й оточуючим.

    Підтвердженням того, що життя людей поважного віку може бути активним, веселим і цікавим, стала мультимедійна презентація зі світлинами засідань клубу.

    Каскад   слів вдячності, яскравих емоцій, щирих побажань отримав клуб-ювіляр та його організатори від самих учасників «Теплої вітальні». 

    Привітань  було так багато, вони були такі теплі, проникливі, задушевні (прозові, поетичні, з піснями і танцями), а головне – щирі і переконливі, адже ювілей святкувала небайдужа родина близьких по духу людей в гостинній домівці – бібліотеці на Червоному Камені,3, де їх завжди тепло зустрічають, де можна поспілкуватися з однодумцями, поділитися найкращими і яскравими моментами життя, переживаннями і гарними новинами.    

 

       20-й день народження клубу «Тепла вітальня» став справжнім ярмарком ювілейних привітань.  Найкраще підсумує  все сказане цього дня  вірш давнього друга бібліотеки, учасника клубу, поета і гумориста

Володимира Рудова "ТЕПЛІЙ ВІТАЛЬНІ":

"Я не открою страшной тайны
И говорю не сгоряча,
Что лучше «Теплої вітальні»
На свете клуба не встречал.
Здесь не красивыми речами,
Когда озябли вы вконец,
Согреют здесь горячим чаем
И теплотой своих сердец".

"И вот уже, душой оттаяв,
Без промедлений всякий раз,
Талантов гранями сверкая,
Покажем кто во что горазд."

"Вітальню" мы безмерно любим,
И хуже нет в году поры,
Когда у нашего у клуба
Вдруг наступает перерыв."

"Но как весной взыграет солнце,
И грусть-тоска мгновенно с плеч,
Так в наши дни опять ворвётся
Хмельная радость новых встреч."

"Живи, «Вітальня», планы строя,
Учи добру, учи дружить.
И, вдохновлённые тобою,
Мы долго-долго будем жить!"


Кількість переглядів: 396
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.