Бібліотека-філія №4 ДМКЗК ЦСПБ у віртуальному просторі

Розділ: Новини сайту

          З 2010 р. наша бібліотека була комп’ютеризована – появився Інтернет-центр з вільним доступом до Інтернет-мережі, що стало велетенським кроком уперед в її роботі.  З  2011 року  в бібліотеці-філії №4 функціонує сайт http://library4.dp.ua/, який дає можливість всім бажаючим віртуально  познайомитися з її основними напрямками роботи, знаковими подіями та різносторонніми масовими заходами, тобто в  сучасних умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій отримати  перше уявлення про бібліотеку.

     Відображається інформація про роботу бібліотеки і в соціальних мережах. Бібліотека має сторінку на  «Facebook»: https://www.facebook.com/ch.kamin.dp.ua/, де є можливість познайомитися з діяльністю бібліотеки з посиланнями на сайт.

   Читацька рада бібліотеки створила групу  «Бібліотека №4 збирає друзів», навколо якої згрупувалися шанувальники бібліотеки: https://www.facebook.com/groups/184840402413171/about/.

  Нещодавно бібліотека почала анонсувати свої найактуальніші та наймастабніші масові заходи за допомогою афіш.

    Активні користувачі бібліотеки різних вікових категорій  добре знайомі з сайтом  бібліотеки, сторінкою та групою на «Facebook», про що свідчать кількість їх відвідувань,  «лайків» та коментарів. Учасники клубу "Тепла вітальня", гуртка любителів квітів "Конвалія", учасники тренінгів з основ комп'ютерної грамотності часто звертаються до сайту, щоб обговорити проведені засідання та заняття. 

    25 вересня відбулася презентація сайту бібліотеки-філії №4 та її сторінки на «Facebook» "Бібліотека-філія №4 ДМКЗК ЦСПБ у віртуальному просторі". Користувачі познайомилися з розділами сайту, новинами бібліотеки, соціокультурною діяльністю  на сайті  та «Facebook».


Кількість переглядів: 276
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.