Ми -  нащадки козацького роду. Літературно-музична програма

Розділ: Новини сайту

 17 жовтня в стінах бібліотеки-філії №4 з нагоди Дня Захисника України та в рамках проекту «Юні таланти - рідному місту»  відбулась літературно-музична програма від вихованців Дніпровської дитячої школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі «Ми -  нащадки козацького роду».

   Святкову програму концерту склали виступи кращих дитячих колективів та солістів. Юні артисти не вперше демонструють свої таланти в бібліотеці, адже наша партнерська діяльність триває уже багато років, та кожного разу творчі колективи на чолі з викладачами ДДШМ №4 ім . Б. Гмирі вражають своєю майстерністю і підготовкою, умінням триматися на сцені, передавати почуття та емоції.

    

 

  Усміхнені обличчя та бурхливі оплески супроводжували виступи юних виконавців.   Не менш емоційно зустрічали і харизматичну ведучу  літературно-музичної програми, яка з чарівною посмішкою і впевненістю заряджала присутніх позитивом. 

Яскрава зустріч з дитячою творчістю відгукнулась теплом у серцях глядачів, подарувала  насолоду. 

    Дякуємо учням та викладачам Дніпровської дитячої школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі за співпрацю, за багатогранність та барвистість виступів і  бажаємо нових творчих злетів, наснаги, успіхів, яскравих перемог і процвітання!


Кількість переглядів: 344
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.