Бібліотечні гостини "Конвалії"

Розділ: Гурток "Конвалія"

14 листопада відбулося засідання гуртка любителів квітів  «Конвалія».  Традиційно восени гуртківці розповідають про свої здобутки на клумбах і грядках, діляться не лише родзинками фруктових заготовок, неординарними рецептами квіткових джемів, а й дегустують та смакують їх разом на засіданні «Конвалії». Ось і цього разу відбулися бібліотечні гостини з дегустацією варення та чаюванням.

 

      Програма засідання доповнилась ще одним актуальним  питанням : «Екологічний моніторинг Дніпра».  Відео-лекцію  по даній темі підготувала Раїса Михайлівна Гаркуша, яка нещодавно приєдналася до гуртка. Маючи великий викладацький досвід та бажання поділитися своїми напрацюваннями, Раїса Михайлівна дуже змістовно і цікаво розповіла про екологічні проблеми Дніпра з яскравими  прикладами, аналізом екологічної ситуації в місті та шляхами її покращення, зокрема, назвала ті чинники та зусилля кожного із нас, які допоможуть покращити стан довкілля.

     Цікавинки про навколишнє  середовище, тестові завдання та командні змагання заінтригували учасників гуртка, виявили рівень нашої обізнаності та навики, які допомагають кожному убезпечити себе від впливу шкідливих атмосферних викидів, покращити якість води в домашніх умовах, тощо.

   Дружно дегустували смаколики з фруктів, овочів та квітів. Їх було багато: і традиційні, і незвичайні – всі  заслуговували  на похвалу і нагороду, тому обмін досвідом та рецептами був жвавим.

  Господині взяли на замітку  оригінальні і незвичайні рецепти з розповсюджених овочів та фруктів  з огляду-рекомендації книг та журналів, який підготувала бібліотекар Ніна Книш.  

   Догляд за кімнатними квітами  взимку також  актуальна тема для гуртківців, тому обмін досвідом та поради -  завжди на часі.

 


Кількість переглядів: 327
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.