Подорожуємо садами і парками Європи. Онлайн засідання гуртка Конвалія

Розділ: Гурток "Конвалія"

14 травня мало відбутися засідання гуртка «Конвалія», на яке так чекали користувачі бібліотеки. Але пандемія Covid 19 внесла корективи в наше культурне життя. І наше чергове засідання ми проводимо онлайн.  

Сьогодні у нас – подорож садами і парками Європи.

Разом з Ганною Сікун ми відвідаємо  парк і  палац Герренкімзе, збудований королем Баварським Людвігом ІІ на озері Кімзеє.

Розкішний парк навколо палацу  дає можливість відвідувачам насолодитися красотами Баварії, оглянути панорамну картину Альп, які оточують озеро, дізнатися про історію «божевільного» короля Людвіга Баварського, який залишив після себе чудові палаци. І трохи - про Баварію.

Враження неймовірні!

 

Замок Герренкімзеє – баварський Версаль

Людвиг II Отто Фрідріх Вільгельм Баварський — король Баварії (18641886). 

        Король Людвіг ІІ (Баварський) був дуже талановитою людиною. Залишив після себе  архітектурні пам'ятники, что пізніше призвело до розцвіту  Баварії.

Людвіг викупив острів на озері Кімзеє  замку  і почав будівництво за зразком  Версальського  палацу.

Краса навкруги неймовірна! Величезне озеро бірюзового кольору, а навкруг – гори! Замок зовні виглядить доволі скромно, зате зсередини  -  дуже дорого і пишно!

Площа палацу становить 5000 кв. м, що дорівнює одній десятій частині від площі Версалю. 

 Герренкімзе став останнім великим проектом Людвіґа II. Роботи припинились зі смертю короля у 1886 році, а палац залишився недобудованим. За бажанням короля, його палаци не повинні

бути доступними для широкого огляду і їх необхідно знищити після його смерті. Однак проти волі короля Герренкімзе, його сади та інтер'єри стали відкритими для відвідування.

Сади прикрашені фонтанами, зокрема копією Версальського Bassin de Latone, і статуями як у класичному стилі, типовому для Версаля, так й у фантастичному, типовому для романтизму, яким захоплювався король Людвіґ.

   

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів: 75
Ваше ім"я:
Ваш e-mail:
Введіть текст вашого повідомлення:

Коментарів до цієї новини немає. Ви можете бути першим.