<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Відомий і незнаний Пантелеймон Куліш. Літературна година

Розділ: Новини сайту

     Пантелеймон Куліш - "могучий майстер української мови, творець українського правопису, благородний поет "Дивосвіток", автор історичного роману "Чорна рада" і сили-силенної інших праць, перекладач Шекспірових і Байронових творів, Біблії українською мовою…", - так писав про нього Михайло Коцюбинський.

    Письменник, історик, фольклорист, етнограф, перекладач, критик, громадський діяч – це все одна людина – Пантелеймон Куліш.  До 200 – річчя з дня  народження геніальної постаті  в  бібліотеці була проведена літературна година  "Відомий і незнаний Пантелеймон Куліш"

    До заходу залучилися учасники кдубу "Тепла вітальня", учні старших класів, які вже вивчали творчість П.Куліша в школі.

 

 

Ілля Рєпін - художник і українець. Бесіда-ілюстрація, присвячена 175-річчю від дня народження художника

Розділ: Новини сайту

     Українцям час повертати собі своє. Наприклад, не соромитися казати на весь світ, що видатний російський художник Ілля Рєпін, 175-річчя якого ми відзначали 5 серпня, водночас є не менш видатним сином України. І не тільки тому, що народився він 1884 року на Слобожанщині, в містечку Чугуєві, а ще й тому, що життя і творчість Іллі Юхимовича безроздільно по’вязані з Україною, її історією і народним побутом.

     Учасники зустрічі ознайомились з українською тематикою творчості Іллі Рєпіна, подивилися вернісаж картин художника. Порівняли картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану» і «Бурлаки», щоб побачити, що своїм колоритом, світосприйняттям, настроєм вони дуже відрізняються

Бібліотеатр запрошує

Розділ: Новини сайту

«Театральний каламбур»

6 серпня в бібліотеці-філіалі №4 відбувся справжній «Театральний каламбур»!!!

Книжка в мультик перебігла. Парад мультгероїв

Розділ: Новини сайту

       Перегляд мультиплікаційних фільмів – одне з улюблених занять  дітей різного віку, які відвідують нашу бібліотеку. Вони залюбки поринають у світ казкових пригод, де кумедні та повчальні мультики навчають їх добру, справедливості, праці, любові до оточуючого світу.   Якщо ж якийсь казковий герой сподобався, дітлахи намагаються бути схожим на нього.

   На параді мультиплікаційних героїв «Книжка в мультик перебігла», що відбувся 2 серпня, ми познайомили дітей з книгами  письменників,  за мотивами творів яких були створені мультиплікаційні фільми, зосередивши увагу на творах відомих українських письменниць Еліни Заржицької та Наталії Гузеєвої.

 

В терновому вінку мелодій…Рандеву з піснею

Розділ: Новини сайту

      Бажаєш урізноманітнити свій відпочинок, посмакувати літо з книгою, проявити свої акторські здібності, намалювати літо своєї мрії, пограти в настільні чи комп’ютерні ігри, прийняти участь в цікавих заходах, відкрити  світ для себе і себе в цьому світі, отримати феєрверк веселощів та гарного настрою – приходь в бібліотеку-філію №4 ДМКЗК ЦСПБ, що знаходиться на ж/м Червоний Камінь,3. 

     Також ти можеш стати ініціатором, організатором та ведучим  бібліотечного заходу.  Так, наприклад, наш активний читач Саша Комарук ініціював проведення рандеву з піснею «В терновому вінку мелодій…», яке  відбулося  27 липня.

    Саша любить футбол, вболіває за нашу збірну. Улюблену пісню мільйонів футбольних вболівальників - «Червону руту» Володимира Івасюка, яка давно стала неформальним гімном нашої футбольної спільноти, а  нещодавно отримала статус футбольного символу України, вперше почув на стадіоні. Зацікавився історією створення пісні, життям та творчістю її автора і запропонував поділитися зібраною інформацією з ровесниками.

     

Нові подарунки у бібліотеці

Розділ: Новини сайту

    Захопленими та  здивованими дитячими вигуками наповнюється щодня окрема зона «Малюк S» бібліотеки-філії №4.  Нещодавно небайдужі до потреб бібліотеки мешканці міста подарували спеціальний стіл з бізібордами для конструктора «Лего».  Також нам привезли настільні ігри, два конструктори «Лего», нові яскраві дитячі книги, міні-зоопарк юрського періоду.

Петриківські барви.Майстер - клас.

Розділ: Новини сайту

      16.07 в бібліотеці провели майстер - клас з петриківського розпису "Петриківські барви".  Людмила Манзуренко розповіла про особливості декоративного розпису, продемонструвала візерунки для круглого блюда. А потім разом з дітками спробували відтворити на площині казкові квіти.

Неочікувана зустріч. Інтерв`ю з Віктором Веретенниковим

Розділ: Новини сайту

 

   Справді, якщо чогось дуже хотіти, неодмінно виконається. У цьому році бібліотека-філія №4 приймала участь у регіональному проекті "Читаємо разом" - 2019-й -  рік творчості Віктора Веретенникова". Ми підготували низку заходів про видатного земляка. А під час відпочинку у мальовничому куточку Орловщини в оздоровчому комплексі «Осокори»  провідний бібліотекар нашої бібліотеки Людмила Манзуренко зустріла Віктора Олександровича Веретенникова.

   Звісно, Людмилі Іванівні дуже хотілось поспілкуватися з видатним письменником та передати враження читачів від його романів «Потерянный рай», «Дикий Табун», «Запороги», «Зарево», «Гетьман». Віктор Олександрович доброзичливо погодився на маленьке інтерв`ю .

Подорож до країни ВВІЧЛИВОСТІ. Година - комільфо

Розділ: Новини сайту

    Правила етикету і вміння поводитись у суспільстві дуже важливі для створення позитивного іміджу сучасної людини, тому наші бібліотекарі провели пізнавальну програму «Комільфо і моветон».              Учасники в ігровій формі ознайомились з основними правилами мовного етикету та правилами поведінки на вулиці, вдома, в гостях.

Хай скроні наші посивіли, але душа ще молода... Бібліотечні посиденьки

Розділ: Новини сайту

        Життя продовжується і в період похилого віку, більше того, воно залишається цікавим, багатогранним, дає змогу зайнятися тим, що до душі і на що раніше не вистачало часу. Найбільш активні учасники клубу «Тепла вітальня» - ті, хто любить співати, творити, вдосконалювати себе, спілкуватися збираються в бібліотеці-філії №4 (Червоний Камінь,3),  окрім засідань клубу, на бібліотечні посиденьки.  Для них музика, пісня – джерело радості і оптимізму, яке допомагає жити в гармонії зі своїм віком, радіти кожному прожитому дню.

    Це відео-привітання для Марини та Віталія -  керівників клубу «Добро», який  декілька років поспіль  був активним партнером бібліотеки.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>