<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Сайт припиняє роботу

Розділ: Новини сайту

Любі читачі! 

У зв'язку з реорганізацією Дніпровської системи бібліотек сайт library4.dp.ua об'єднується з сайтом library.dp.ua

Також новини бібліотеки ви можете дізнатися у соцмережах нашої бібліотеки.

Http:/Facebook.com/ch.kamin.dp.ua

https://instagram.com/red_stone_library

 

Створіть новий логотип для дніпровських бібліотек

Розділ: Новини сайту

5 000 гривень за унікальний логотип?!

Триває Конкурс на створення логотипу Комунального закладу культури "Дніпровські міські публічні бібліотеки" Дніпровської міської ради.

Конкурс проводиться за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Міжнародного благодійного фонду "Культурна столиця".

Звернення адміністрації ДМКЗК до читачів

Розділ: Новини сайту

Шановні земляки!

Ми переходимо до чергового етапу трансформації бібліотечної системи Дніпра. Днями відбудеться злиття двох бібліотечних систем Дніпра з утворенням нового Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки» Дніпровської міської ради. Одразу після цього ми почнемо реалізовувати на базі існуючих бібліотек простори, в яких буде однаково комфортно дітям, людям похилого віку, молоді, сім’ям. В яких можна читати, навчатися, спілкуватися, відпочивати.

Міністерство культури та інформаційної політики України своїм листом від 26.05.2021 № 2/210 погодило створення у місті мережі бібліотек у складі Центральної бібліотеки та 33 бібліотек-філій. Остаточного рішення стосовно адрес цих філій немає. При вирішенні цього питання ми обов’язково будемо враховувати думку відвідувачів бібліотек, мешканців мікрорайону.

Свічка плакала в скорботі

Розділ: Новини сайту

"Свічка плакала в скорботі". Презентація виставки документальної, історичної, художньої літератури.«Запали свічку» — загальнонаціонально-міжнародна акція, яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору, тобто у 4-ту суботу листопада.Ввести традицію запалювати свічку запропонував американський та український історик, дослідник Голодомору в  Джеймс Мейс у 2003-му році. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. У багатьох містах та населених пунктах на головних майданах у цей час теж запалюють свічки.

 

 

Бібліотека відновлює роботу з читачами

Розділ: Новини сайту

ВХІД ДО БІБЛІОТЕКИ ТІЛЬКИ ПРИ НАВЯВНОСТІ СЕРТИФІКАТА ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Увага

Розділ: Новини сайту

У зв'язку з переходом до червоної зони і застосуванням карантинних обмежень з 18 жовтня 2021 року БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №4 ЧИТАЧІВ НЕ ОБСЛУГОВУЄ.

Бібліотеці на Червоному Камені - 70!

Розділ: Новини сайту

Бібліотека-філія №4 є центральною бібліотекою Новокодацького району в м. Дніпро. Бібліотеку на Червоному Камені знають всі жителі нашого мікрорайону. Тому, що ми завжди відкриті для людей, працюємо і вдосконалюємось разом з ними. Тому, що наша бібліотека давно вже стала центром громади в нашому районі і невід’ємною частиною громади.

У 2021 році бібліотека-філія №4 святкує свій 70-річний ювілей. 2 січня 1951 року бібліотека розпочала роботу на базі середньої школи №94, а невдовзі отримала своє власне приміщення в селищі Діївка по вулиці Братів Трофимових. Це була будівля площею 90 кв. метрів, яка складалася з чотирьох маленьких кімнат, під солом'яною стріхою, з пічним опаленням і глиняною долівкою, але на той час вона була дуже потрібна мешканцям селища.

БЕЗКОШТОВНИЙ курс з програмування для дітей 8-9 років Scratch 1 - новачок

Розділ: Новини сайту

УВАГА!
Оголошуємо набір на БЕЗКОШТОВНИЙ курс з програмування для дітей 8-9 років "Scratch 1 - новачок".

Code Club Україна – це частина Міжнародного проєкту Code Club World, покликаного зробити IT-освіту доступною для кожної дитини й об’єднати всіх представників галузі у дружне ком`юніті, здатне змінювати світ на краще.

Бібліотека - Всесвіт у зручному форматі

Розділ: Новини сайту

Напередодні святкування 70- річчя бібліотеки до нас на екскурсію завітали учні 7 класу 94 школи. До речі, бібліотека №4 почала своє існування саме в приміщенні цієї школи, в далекому 1951 році.

Екскурсію "Бібліотека - Всесвіт у зручному форматі" було проведено також з учнями 91 та 36 навчальних закладів.

Bibliobus завітав на Червоний Камінь

Розділ: Новини сайту

 

З 10 по 21 вересня поруч з бібліотекою-філією №4 (Бібліотека на Червоному Камені) стоятиме дивовижний ретроавтобус «Кубань», який протягом серпня-жовтня презентує мешканцям і гостям Дніпра три різноманітні виставки з приватних колекцій у різних мікрорайонах нашого міста.

В бібліотеці на Червоному Камені представлена ретро-виставка фотоапаратів та фотоприладдя 80-90 років вітчизняного виробництва колекціонера Аркадія Мількіна.

Проект «BIBLIOBUS: перезавантаження» реалізується у співпраці з Дніпровським науково-технічним музеєм «Машини часу» при підтримці програми «Культурна столиця»

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>