<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

БІБЛІОТЕКА ВІДНОВЛЮЄ ВИДАЧУ КНИГ

Розділ: Новини сайту

Шановні користувачі бібліотеки!

З 28 липня 2020 р. наша бібліотека відновлює роботу.

Тимчасовий графік роботи бібліотеки:

10.00-- 18.00

Вихідні дні: неділя, понеділок

Квіти і книги від бібліотеки. Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Розділ: Новини сайту

В моєму серці Україна. Весела гра-вікторина до Дня Конституції

Розділ: Новини сайту

   28 червня в Україні відзначатимуть 24-річницю прийняття Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція України - основний закон держави. У далекі 90-ті роки впродовж 6 років створювалася Конституція України, і три місяці без відпочинку і вихідних члени комісії розробляли й вдосконалювали її закони. І ось 28 червня 1996 року, після останньої безсонної ночі роботи над документом, Конституція була прийнята. Цей момент означав те, що тепер незалежність країни закріплена в правовому сенсі, закріпилися і її межі, а значить, і територіальна цілісність. Завдяки Конституції, держава змогла забезпечити права людини і громадянина на території країни, що допомогло підвищити авторитет України в очах країн світу.

Щиро вітаємо всіх із Днем Конституції України і пропонуємо прийняти участь у нашій грі-вікторині

«В моєму серці Україна»

 

Дніпровський край - для туристів просто рай. Онлайн-інформація

Розділ: Новини сайту

Починається літо – час відпусток, канікул, час відпочинку, нових вражень і нових подорожей. Якщо ви досі не мандрували Дніпропетровщиною, саме час планувати поїздку! І майже «вдома» можна чудово відпочити на березі Дніпра і дізнатися безліч нового у крутих, сучасних музеях.

Пандемія COVID -19 дуже змінила плани на далекі поїздки та закордонні тури.

Загадкові і неповторні островки єднання з природою, кращі локації для відпочинку і натхнення можуть стати прекрасною альтернативою класичній відпустці на морському узбережжі.

Цікавий івент до Міжнародного дня захисту дітей

Розділ: Новини сайту

ДІТИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ АБО ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У РІЗНИХ КРАЇНАХ

 

 

 

 

 

 

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. День захисту дітей є одним з найдавніших міжнародних свят. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998. День захисту дітей зазвичай супроводжується концертними програмами, виставками та пізнавальними заходами, головними героями яких стають діти. Наша бібліотека завжди заздалегідь готувала різноманітні заходи для дітей з подарунками та сюрпризами. Нажаль, у цьому році ми пропонуємо вам онлайн - огляд про День захисту дітей у різних країнах. 

 

Хай стелиться доля вам рушниками... Літературно-народознавчий мікс

Розділ: Новини сайту

Напередодні Міжнародного дня вишиванки ми хочемо поговорити про український рушник: з нашими користувачами, учасниками клубу «Тепла вітальня», новими друзями бібліотеки, які спілкуються з нами онлайн.

Рушник ... Він пройшов крізь віки, він і тепер є символом чистоти почуттів, символом безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею.

Рушник із вишиваним або тканим орнаментом здавна використовується не тільки в побуті та для оздоблення житла. Саме він став оберегом українського народу, символом рідної землі.

 

Відеовернісаж. Мистецький простір Європи

Розділ: Новини сайту

    Європа - це континент, де існує не лише багато традицій, але й спільні культурні цінності. 16 травня відзначається День Європи в Україні саме тому наша бібліотека приділяє увагу ознайомленню читачів з мистецтвом країн сусідів. Зосередити вашу увагу хочу на музеях Франції, Германії, Польщі , бо сама кілька років тому відвідала ці країни і маю власну думку. У Парижі 97 музеїв, 300 мистецьких галерей і близько 100 театрів. Ходити - не переходити, правда. Але, найвідоміший, як ви самі знаєте, Лувр. Він є одним із найбільших музеїв світу (має кілька поверхів), в якому близько 300 тисяч експонатів (хтось пише про 400 тисяч), з яких тільки 35 тисяч виставляються в залах. Побачити «Мону Лізу» чи «Венеру Мілоську», це цілком реально в рамках екскурсій одного дня. Якщо ж ви хочете побачити більше, то треба виділити на музей кілька тижнів.

Цікавинки до Дня Матері

Розділ: Новини сайту

      День матері - свято найчудовішої людини на землі. Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Відбувається це згідно з Указом президента України від 10 травня 1999 року №489/99. В наш час материнське свято відзначають більш ніж в 50 країнах світу. У багатьох з них дати не співпадають і припадають на різні дні. Приміром, День матері в Україні, як і в більшості держав, відзначається у другу неділю травня, в Білорусі – 14 жовтня, у Росії – в останню неділю листопада, в Грузії – 3 березня, в Польщі – 26 травня, а в багатьох близькосхідних країнах – 21 березня. Незважаючи на різні традиції святкування, у всіх країнах світу в цей день дякують матерям за виховання, любов, турботу і ласку.

Віртуальна акція вшанування

Розділ: Новини сайту

Правнуки пам’ятають ...

 

 

 

 

 

 

      До Дня пам'яті та примирення  та 75- річниці з Дня Перемоги

  над    нацизмом у Другій світовій війні  віртуальна акція – вшанування.

Шана за подвиг, вдячність за мир

Розділ: Новини сайту

   У рік 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  наша бібліотека долучилась до флешмобу #Герої_Дніпра і звернулась до своїх читачів з проханням розповісти про своїх рідних, що гідно захищали людство від нацизму. Дякуємо Володимиру Рудову за таку зворушливу розповідь про свого батька Афанасія Сидоровича та його брата Якова Сидоровича Рудових.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>