<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Графік роботи Бібліотеки-філії №4 у період новорічних свят

Розділ: Новини сайту

Шановні читачі! У Вас іще є час, щоб взяти цікаві книги.

#розкажуМиколаюпрощоячитаю

Розділ: Новини сайту

Ми долучилися до флешмобу #розкажуМиколаюпрощоячитаю

Любі друзі, як ви поводилися протягом року? 

 

Книжковий камін Новорічна локація у бібліотеці

Розділ: Новини сайту

Зима — це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні та незабутні враження. Бібліотекарі теж зробили дарунок своїм читачам - нову тематичну локацію «Книжковий камін». Нова фотозона приваблює оригінальним оформленням у відповідності з наближаючими святами. Зробити гарну фотографію люблять всі і дорослі і малі.

За честь, за волю, за українську долю. Помаранчева революція та Революція Гідності: їхні уроки для сьогодення

Розділ: Новини сайту

До мови серцем пригорнусь.

Розділ: Новини сайту

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

У День української писемності та мови ми  запрошуємо вас на поетичні читання "До мови серцем пригорнусь". 

День української писемності та мови

Розділ: Новини сайту

#ЯУКРАЇНСЬКОЮ

9 листопада Україна відзначатиме важливе свято - День української писемності та мови. Бібліотека-філія №4 приєдналась до патріотичного флешмобу від Інформаційно-бібліографічний відділу Дніпровської Центральної міської бібліотеки #ЯУКРАЇНСЬКОЮ (Пишу, читаю, розмовляю, кохаю, пишу вірші, навчаюсь...).

Шановні читачі, друзі  приєднуйтесь . Все, що вам потрібно, це зробити фото з відповідним написом і викласти вашу світлину з хештегом #ЯУКРАЇНСЬКОЮ на власну сторінку.

Осіння прогулянка Червоним Каменем

Розділ: Новини сайту

Прохолодний осінній ранок. Я спішу на роботу, роззираючись навкруги, любуючись, дивуючись яскравим барвам осені. З задоволенням і радістю відзначаю, як гарно цьогоріч осінь поєднує яскраву зелену траву і жовте листя. Як багато яскравих, дбайливо доглянутих квітучих острівців біля будинків, де живуть мої земляки.  Хризантеми, чорнобривці, ротики, аліссум, подекуди петунії...

Вулиця Юрія Кондратюка, вулиця Коробова, Червоний Камінь, буд.5, буд.4, буд.3, Бібліотека - мій щоденний маршрут.

Запрошую Вас на відео-прогулянку!

Неймовірно моторошно, безмежно лячно

Розділ: Новини сайту

Жахіття очікують на тебе не тільки у темних кутках чи екранах, але й на сторінках книжок. Тож запрошуємо до нашого відділу художньої літератури, бо тут на тебе чатує щось моторошне!

День визволення Дніпра від фашистських загарбників – 77 річниця

Розділ: Новини сайту

День визволення Дніпра від фашистських загарбників – 77 річниця. Щорічно, 25 жовтня, дніпряни та мешканці області згадують страшні події 1943-го року. Битва за Дніпро стала однією із наймасштабніших і кривавих за всю світову історію. Напередодні свята до нас завітав Володимир Рудов та прочитав свої вірші. Страшні події нашої історії пройшли крізь віки. Молоде покоління повинно зберегти пам’ять про подвиги і відвагу наших предків. До уваги читачів на виставці-реквієм представлені книги , документальні матеріали, спогади учасників. Авторське онлайн-читання до Дня визволення міста Дніпра.

 

 

Господиня Дому з книжковим серцем

Розділ: Новини сайту

  Платформою для розкриття творчих здібностей молодої, талановитої бібліотекарки Марини Умнової стала саме наша бібліотека-філія №4. Завдяки конкурсу творчої майстерності «Господиня Дому з книжковим серцем», який проходив в бібліотеках Дніпровської ЦСПБ для дорослих, оновлений колектив бібліотеки згуртувався у команду однодумців, закоханих у свою справу. Бібліотека на очах у здивованих читачів, наразі перетворилась на знімальний майданчик з креативним режисером-сценаристом Мариною Умновою. Всі співробітники з природним артистизмом брали участь у відео сюжетах про буденне бібліотечне життя. Тому ми раді привітати нашу переможницю конкурсу – Марину Юріївну Умнову та вдячні їй за те, що вона з добрим почуттям гумору змогла донести до глядачів образ сучасного БІБЛІОТЕКАРЯ. Ми всі щиро вітаємо Марину Юріївну з перемогою! Бажаємо нових ідей, творчого натхнення і сподіваємось, що наша бібліотека і надалі буде кращою для читачів, коли в ній працюють справжні Господині.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>