<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Світ знань нових видань

Розділ: Новини сайту

5 грудня у відділах бібліотеки – філії №4 пройшов День інформації "Світ нових видань"

                                       В програмі:

1) Презентація серії нових книг «Знамениті українці», «Знамениті події історії України».

2) Виставка – рекомендація «Читаємо зарубіжну класику – українською».

3) Інформаційно – рекламна листівка «Ми виписуємо для вас. Періодика 2019»- читачам

 

Презентація виставки картин художниці Альони Забіяки

Розділ: Новини сайту

  У пошуках натхнення

 За вікном прохолодний смутний короткий грудневий день. У відділі художньої літератури та мистецтва відкрилась променисто-тепла невеличка виставка картин «У пошуках натхнення». Презентувала свої картини наша землячка художниця Альона Забіяка.

Колектив бібліотеки вітає ювіляра

Розділ: Новини сайту

   Надія Іванівна, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

Бібліотечний мікс до Дня Гідності та Свободи

Розділ: Новини сайту

   20 листопада бібліотека вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні бібліотечним міксом «День Гідності та Свободи».  6 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. За перемогу Майдану Україна заплатила дуже дорого - життям патріотів Небесної Сотні.  Біль і печаль українців втілила лемківська народна пісня "Пливе кача". Під неї Героїв проводжали в останню путь. Про це нагадав присутнім відео-перегляд «Небесна Сотня поіменно».

   

До Дня Гідності та Свободи

Розділ: Новини сайту

    19 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в бібліотеці відбулася година мужності «У їхніх серцях жила Україна». Школярі отримали інформацію про доленосні події у листопад 2013 року — лютому 2014 року, коли українці  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

До Дня української писемності та мови

Розділ: Новини сайту

    Напередодні Дня української писемності та мови в бібліотеці пройшов експрес-урок української мови з написанням Всеукраїнського диктанту  національної єдності.

 

Цьогоріч уже вдев’яте колектив  бібліотеки разом з читачами  та  тисячами прихильників української мови бере  участь у цій традиційній акції.  

    Бібліотекар Марина Умнова розповіла  присутнім про   нові правила правопису  української мови.  Як виявилось,  не всі присутні знайомі зі  змінами в правописі та всі розуміли, що у тексті будуть слова на знання нових норм, тому така інформація була своєчасною і корисною.

Доля праведника. Архієпіскоп Климентій Шептицький. Година історії

Розділ: Новини сайту

   7 листопада з нагоди 150-річчя від дня народження  архиєпіскопа Климентія Шептицького відбулася година історії «Доля праведника.  Архієпіскоп Климентій Шептицький».  Архимандрит УГКЦ Климентій Шептицький, граф, у світському житті Казимир – успішний політик, доктор прав, перед яким було велике майбутнє і світова кар’єра, обрав монаше життя, посвяту Богові.

    Читачі дізналися про непросту долю цієї освіченої, духовно багатої та мужньої  людини, віру якої не змогли зламати ані німецька окупація, ані тюрми енкаведистів – отець рятував євреїв від нацистів, а у радянському таборі був таємним єпископом, який висвячував в’язнів.  Він приніс себе у жертву заради віри та українців.

 

Па`мятати, щоб жити. Година-спомин

Розділ: Новини сайту

    З нагоди 75-ї річниці визволення України  від нацистської окупації в бібліотеці відбулася година-спомин «Пам’ятати, щоб жити!». 

 Учасники заходу познайомилися з літературою про часи окупації нашої країни німецько-фашистськими загарбниками та довгоочікувану перемогу.

 

 

Ми -  нащадки козацького роду. Літературно-музична програма

Розділ: Новини сайту

    17 жовтня в стінах бібліотеки-філії №4 з нагоди Дня Захисника України та в рамках проекту «Юні таланти - рідному місту»  відбулась літературно-музична програма від вихованців Дніпровської дитячої школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі «Ми -  нащадки козацького роду».

     Святкову програму концерту склали виступи кращих дитячих колективів та солістів.  Юні артисти не вперше демонструють свої таланти в бібліотеці, адже наша партнерська діяльність триває уже багато років, та кожного разу творчі колективи на чолі з викладачами ДДШМ №4 ім . Б. Гмирі вражають своєю майстерністю і підготовкою, умінням триматися на сцені, передавати почуття та емоції.

    

 

Як козаки до бібліотеки ходили. Гра-подорож

Розділ: Новини сайту

     З нагоди Дня українського козацтва бібліотека провела гру-подорож «Як козаки до бібліотеки ходили».  Юним відвідувачам бібліотеки презентували її відділи, познайомили з послугами, фондом бібліотеки, актуальними виставками літератури, нашими  «родзинками».

   Школярі здійснили відео-подорож дорогами козацької слави, дізналися «цікавинки» з козацького побуту, прийняли участь у вікторині з історії козацтва, граючись словами "зварили" куліш.

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>