<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

У жовтні бібліотека стала джерелом натхнення

Розділ: Новини сайту

У жовтні бібліотека стала джерелом натхнення та самовираження справжніх поетичних гурманів. Для творчих людей осінь найплідніше пора року. Лідія Вільгельмівна Сіра завітала до бібліотеки та розповіла про свої особливі почуття і осінній настрій, почитала вірші із своєї четвертої збірки поезій «Из осени в весну»

Господиня Дому з книжковим серцем

Розділ: Новини сайту

  Платформою для розкриття творчих здібностей молодої, талановитої бібліотекарки Марини Умнової стала саме наша бібліотека-філія №4. Завдяки конкурсу творчої майстерності «Господиня Дому з книжковим серцем», який проходив в бібліотеках Дніпровської ЦСПБ для дорослих, оновлений колектив бібліотеки згуртувався у команду однодумців, закоханих у свою справу. Бібліотека на очах у здивованих читачів, наразі перетворилась на знімальний майданчик з креативним режисером-сценаристом Мариною Умновою. Всі співробітники з природним артистизмом брали участь у відео сюжетах про буденне бібліотечне життя. Тому ми раді привітати нашу переможницю конкурсу – Марину Юріївну Умнову та вдячні їй за те, що вона з добрим почуттям гумору змогла донести до глядачів образ сучасного БІБЛІОТЕКАРЯ. Ми всі щиро вітаємо Марину Юріївну з перемогою! Бажаємо нових ідей, творчого натхнення і сподіваємось, що наша бібліотека і надалі буде кращою для читачів, коли в ній працюють справжні Господині.

Книжкова премія “Еспресо. Вибір читачів 2020”.

Розділ: Новини сайту

Дніпровська Центральна міська бібліотека та дванадцять її філій, в тому числі і бібліотека-філія №4, що знаходиться на Червоному Камені, 3 взяли участь у третьому етапі книжкової премії “Еспресо. Вибір читачів 2020”.

Приходьте, знайомтеся і голосуйте!

Прогулянка з Єсеніним. Ессе Володимира Рудова до дня народження С.Єсеніна

Розділ: Новини сайту

ПРОГУЛКА С ЕСЕНИНЫМ

Эссе Владимира Рудова к 125-летию со дня рождения Сергея Есенина

Чем больше читаю и перечитываю Есенина, тем больше убеждаюсь, что вдохновение для своих гениальных стихов он черпал не в России, как принято считать, а в Украине. Если точнее − в нашем приднепровском регионе, а уж совсем точно − в местах, где сегодня располагается жилмассив Красный Камень. Скептиков прошу повременить с выводами, последовав за великим поэтом в путешествие, и только потом делать умозаключения. …«И на известку колоколен невольно крестится рука». Хоть убейте, а я считаю, что речь идет о новокодакском Свято-Николаевском храме, который недавно отметил свое двухсотлетие. Именно его купола видны при подходе к Днепру. Как воспитанный в православии человек, поэт не мог не обратить на них внимания и если не по убеждению, то хотя бы по привычке не перекреститься. Приближение к заповедным местам подогревало чувства поэта. 

Голосування за проекти бюджету участі м.Дніпро

Розділ: Новини сайту

Друзі!

Продовжується голосування за проекти Бюджету участі Дніпра.

НАШ ПРОЕКТ №168

"Англійська мова в затишному колі"

За цим проектом передбачається відкриття безкоштовних курсів з англійської мови для дітей та дорослих на базі 5 бібліотек міста:

Бібліотека №4 на Червоному Камені,3

Бібліотека №2 на Щепкіна,10,

Бібліотека №5 на пр.Гагаріна118,

Бібліотека №30 на Тополя, 3,

Бібліотека №34 на Шнеєрсона ,5в.

Просимо підтримати наш проект на сайті Бюджету участі та поширювати інформацію про нього.

ВИВЧАЄМО ІНОЗЕМНІ МОВИ РАЗОМ!

Посилання на сторінку проекту:

https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/168

Зникаюча краса. Подорож сторінками Червоної книги Дніпропетровщини

Розділ: Новини сайту

            Наша земля щедра та привітна, але скільки ран на ній залишили люди.  Яка ж вона зранена, моя Україна, і все через нашу людську байдужість.

     Україна знаходиться зараз в стані екологічної кризи: забруднені промисловими відходами, пестицидами землі, водойми, повітря ведуть до загибелі рослин і тварин.

Через нерегульовану вирубку лісів знищуються навіть занесені до Червоної книги лісові види такі як плавунові та ін., а втрата одного виду рослин сприяє зникненню від 10 до 30 видів тварин, пов’язаних із ними.

Міський парк дозвілля та відпочинку Новокодацький. Відео-подорож

Розділ: Новини сайту

Разом з учасниками екологічного клубу "Конвалія", жителями міста Дніпро ми будемо подорожувати міським молодіжним парком дозвілля і відпочинку.

Міський молодіжний парк Дніпра нині переживає період піднесення та розвитку, набуває все більшої популярності. Розташований він у Новокодацькому районі міста, поблизу житлового масиву Червоний Камінь. Площа парку становить 35 гектарів.

Для жителів ж/м Червоний Камінь, Покровський, Парус — це улюблене і одне з найближчих місць для відпочинку.

В Молодіжному парку встановлено сучасні дитячі і тренажерні майданчики з різноманітними атракціонами на будь-який смак, садові лавки та урни.

Сучасна система зовнішнього освітлення дозволяє прогулюватися парком у вечірні години і надає йому більш затишного і таємничого вигляду.

Великі площі зелених насаджень нині доглянуті й ведуть до сучасного спортивного центру.

Квіти на клумбах - окраса парку "Новокодацький.

Фото на сторінці ФБ Бібліотека  на Красному Камені   -  https://www.facebook.com/ch.kamin.dp.ua/photos/pcb.1270765323263966/1270762786597553/

Всеукраїнське соціологічне опитування від Державної бібліотеки України для юнацтва

Розділ: Новини сайту

Всеукраїнське соціологічне опитування

Державна бібліотека України для юнацтва проводить всеукраїнське соціологічне опитування, спрямоване на визначення проблем молодих людей віком від 12 до 35 років під час карантину: "Молодь, допоможіть з'ясувати: карантин - крах усіх планів чи нові можливості?". 

НАША СЛАВА -НАША ГОРДІСТЬ до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Розділ: Новини сайту

Веб-година «Наша слава – наша гордість» до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти. 

 За період 2014-2018рр. в АТО на Сході України загинуло 559 наших земляків – дніпровців, які воювали у різних війскових частинах Зброєних сил України. Запрошуємо мешканців району завітати до бібліотеки та ознайомитись з виданням «Книга пам’яті воїнів Дніпропетровщини загиблих в АТО».

Шануймо пам'ять загиблих воїнів - захисників України які поклали свої життя в боротьбі за незалежність.

Відеотурнір до 29-річниці Дня Незалежності України

Розділ: Новини сайту

Свято Незалежності  України стало чудовою нагодою  для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю ,до України. Для відвідувачів  бібліотекар Галина Балашова відібрала найкращі сучасні видання , що стали у нагоді бажаючим прийняти участь у відеотурнірі до 29-річниці "Моя Україна - єдина та вільна" напередодні свята.

Щорічно, починаючи з 1991 року українці святкують День Незалежності України 24 серпня. Саме в цей день Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. 

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>