<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Ми -  нащадки козацького роду. Літературно-музична програма

Розділ: Новини сайту

    17 жовтня в стінах бібліотеки-філії №4 з нагоди Дня Захисника України та в рамках проекту «Юні таланти - рідному місту»  відбулась літературно-музична програма від вихованців Дніпровської дитячої школи мистецтв №4 ім. Б. Гмирі «Ми -  нащадки козацького роду».

     Святкову програму концерту склали виступи кращих дитячих колективів та солістів.  Юні артисти не вперше демонструють свої таланти в бібліотеці, адже наша партнерська діяльність триває уже багато років, та кожного разу творчі колективи на чолі з викладачами ДДШМ №4 ім . Б. Гмирі вражають своєю майстерністю і підготовкою, умінням триматися на сцені, передавати почуття та емоції.

    

 

Як козаки до бібліотеки ходили. Гра-подорож

Розділ: Новини сайту

     З нагоди Дня українського козацтва бібліотека провела гру-подорож «Як козаки до бібліотеки ходили».  Юним відвідувачам бібліотеки презентували її відділи, познайомили з послугами, фондом бібліотеки, актуальними виставками літератури, нашими  «родзинками».

   Школярі здійснили відео-подорож дорогами козацької слави, дізналися «цікавинки» з козацького побуту, прийняли участь у вікторині з історії козацтва, граючись словами "зварили" куліш.

 

Від автора до читача

Розділ: Новини сайту

 9 жовтня у Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з учасниками проекту від PEN Ukraine «Мереживо. Літературні читання у містечках України».

   До нашого міста завітали письменники Міла Іванцова, Анатолій Дністровий і Анастасія Левкова. Нашому бібліотекарю Марині Умновій  пощастило поспілкуватися з авторами книг, які  популярні у наших читачів. Звісно, почути від автора про історії написання романів та перепони видання для бібліотекаря дуже корисно, адже сучасний читач дуже вибагливий. Рекомендуючи книгу, бібліотекар знайомить з біографією та творчістю письменника. І вже 10 жовтня своїми враженнями від зустрічі Марина Умнова з задоволенням поділилися з нашими постійними читачами.

Гурток малювання в бібліотеці з Оленою Зазимко

Розділ: Новини сайту

     Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості, сприяє розвитку безмежної фантазії, розвиває здатність сприймати світ у всій повноті і  яскравості, вчить терпінню та посидючості. У процесі малювання розвивається не тільки творча сторона, а мислення і мова.

  Робити перші кроки в пізнанні мови живопису – знайомитися з різними способами та техніками малювання,  сміливо використовувати колір – цьому вчить художниця Олена Зазимко щосуботи в гуртку малювання, який функціонує в бібліотеці-філії №4 (ж/м Червоний Камінь,3).

Космічні тури з бібліотекою

Розділ: Новини сайту

Вас вітає бібліогід філії №4!

Запрошуємо вас у міжгалактичний тур по книжкових  галактиках!

Тут на вас чекає подорож-екскурсія «Там де живуть книжки».

Віртуальні прогулянки бібліотекою

Розділ: Новини сайту

   Напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек відвідувачі бібліотеки мали змогу здійснити віртуальні прогулянки бібліотекою за допомогою мультимедійних та  відео-презентацій про діяльність бібліотеки за останні роки.

  Серед запропонованих для перегляду була і відео-презентація  «Там, де живуть книжки», яка була представлена  на конкурс професійної майстерності ДМКЗК ЦСПБ «Ваш гід  - БІБЛІОТЕКАР».

Присутні також отримали інформацію про сайт бібліотеки та її сторінку на "Фейсбук", де бажаючі можуть віртуально подорожувати бібліотекою в зручний для них час.

 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Розділ: Новини сайту

І в морі книг знайди свою...Бібліотечно-бібліографічний урок

Розділ: Новини сайту

    Бібліотечно-бібліографічний урок «Українські енциклопедичні видання» з циклу «І в морі книг знайди свою» відбувся для юних читачів. Діти були ознайомлені з  енциклопедіями та особливостями їх користування. Їм було запропоновано підбірку довідкової літератури, яка надала змогу ознайомитися  з широким колом питань з різних галузей знань.  Юні відвідувачі дізналися про довідкові електронні ресурси, які допоможуть їм у розвитку та навчанні.

Бібліотека-філія №4 ДМКЗК ЦСПБ у віртуальному просторі

Розділ: Новини сайту

       З 2010 р. наша бібліотека була комп’ютеризована – появився Інтернет-центр з вільним доступом до Інтернет-мережі, що стало велетенським кроком уперед в її роботі.  З  2011 року  в бібліотеці-філії №4 функціонує сайт http://library4.dp.ua/ , який дає можливість всім бажаючим віртуально  познайомитися з її основними напрямками роботи, знаковими подіями та різносторонніми масовими заходами, тобто в  сучасних умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій отримати  перше уявлення про бібліотеку.

     Відображається інформація про роботу бібліотеки і в соціальних мережах. Бібліотека має сторінку на  «Facebook»: https://www.facebook.com/ch.kamin.dp.ua/ , де є можливість познайомитися з діяльністю бібліотеки з посиланнями на сайт.

   

Там, де живуть книжки. Ваш гід - БІБЛІОТЕКАР

Розділ: Новини сайту

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>