<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Змагання на космічну першість до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Розділ: Новини сайту

    12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики.

        Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Космос завжди приваблював людей своєю глибиною і загадковістю. 

З турботою про Землю. Респект-зустріч в бібліотеці

Розділ: Новини сайту

   10 квітня відбулася респект-зустріч школярів 10-А класу ЗОСШ №143 з заступником директора Природного заповідника «Дніпровсько-Орільський»  Катериною Андрусевич.

     Змістовна мультимедійна  презентація, яка супроводжувалася цікавою і емоційною розповіддю  молодого науковця,  познайомила учнів з мозаїчним   ландшафтом заповідника, що  забезпечує існування багатьох видів рослин та тварин. Разом зі спеціалістом-екологом  підлітки здійснили подорож екологічною стежкою «До заплави Дніпра».

 

Книга: подорож у часі. Урок бібліотечно-бібліографічної грамотності 

Розділ: Новини сайту

     9 квітня в бібліотеці-філіалі №4 відбувся урок бібліотечно-бібліографічної грамотності  з циклу «І в морі книг знайди свою», на який були запрошені учні 9 класу с/ш № 143.

  Цікаву інформацію про книгу від її початків до електронної книги надала бібліотекар  Ніна Книш. Як навчитись знаходити необхідну інформацію: в паперових книгах,  електронних книгах, в Інтернет-ресурсах – йшла мова протягом уроку.

 

Книги і фільми В. Веретенникова. Літературно-біографічна екскурсія

Розділ: Новини сайту

   Приймаючи участь в регіональному проекті бібліотек Дніпропетровщини 2019 «Читаємо разом» - «Віктор Веретенников: погляд на життя», наша бібліотека  запропонувала своїм читачам книжкову виставку «Літописець нашого часу», на якій представлені  літературні твори відомого дніпропетровського письменника, та 4 квітня  провела літературно-біографічну екскурсію  "Книги і фільми В. Веретенникова".

Бібліотека запрошує!

Розділ: Новини сайту

Мандри казками Г.Х. Андерсена

Розділ: Новини сайту

Літературна гра-вікторина присвячена Міжнародному Дню дитячої книги та дню народження Г.Х. Андерсена

   Казка — це чарівна таємниця, яка передається із покоління у покоління. Вона стає своєрідним супутником людини на шляху до формування свідомості. В дитинстві із казки ми черпаємо натхнення, сміливість, часто навіть добру пораду.

Тому ми вирушали у далеку подорож до Скандінавії,  де більше 200 років тому народився славетний казкар Ханс Крістіан Андерсен (1805 р.) в Данії, у маленькому місті Однесе, на острові Фюн.

 

Інтелект-портал для користувачів бібліотеки

Розділ: Новини сайту

        За 8 років за допомогою тренінгів  з основ комп’ютерної грамотності оволоділи навиками роботи на ПК та основами роботи в Інтернеті не одна сотня користувачів поважного віку. Дехто з них користується Інтернетом вдома, дехто, не маючи такої змоги, приходить за цією послугою до бібліотеки. Та є  категорія користувачів, яких  в Інтернет-центр  теж  привело  бажання «подружитися» з комп’ютером і Інтернетом, та завдяки бібліотеці вони не лише познайомилися, а й  здружилися, хочуть і в подальшому тут  розвиватися, спілкуватися.  

     Бібліотека  підтримала їх високий ступінь особистої навчальної мотивації,  стала для них не лише місцем зустрічі, а й першим другом і порадником,  об’єднала задля цікавого і корисного дозвілля. Так виникла ідея створення інтелект-порталу, який стане майданчиком   для розвитку інформаційних,  комунікаційних, творчих  потреб користувачів на основі  використання Інтернет-ресурсів.

 

З друзями вдвічі веселіше

Розділ: Новини сайту

Канікули - це відпочинок у веселому колі ровесників.

   Навесні великі та маленькі зграйки дітей  і підлітків у вільний час потягнулися до затишних залів нашої бібліотеки. У будь- якому куточку можна побачити читаючі компанії. Бібліотекарі їх знайомили з книгами дитячих письменників, які надійшли нещодавно. Настільні ігри згуртували команди постійних читачів та новачків. Жарти, веселий сміх, дотепні історії не вщухають до  самого вечора. Бібліотека на весняних канікулах стала для дітей справжнім острівцем розваг і відпочинку у колі друзів.

"Слова любви и музыка надежды". Літературно-музична програма

Розділ: Новини сайту

      З нагоди Всесвітнього дня поезії та з метою вшанування пам'яті Павла Кашаєва - поета,  художника, журналіста, перекладача, педагога, члена Міжрегіонального співтовариства письменницьких спілок, Міжрегіональної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України  22 березня відбулася  літературно-музична програма  «Слова любви и музыка надежды» за участі Валентини Кондратьєвої та Юлії Мороз  (дует "Поющие сердца").

Масляна усюди – веселіться люди! Фольклорні посиденьки за самоваром

Розділ: Новини сайту

    Декілька років поспіль в нашій бібліотеці відбувається святкування Масниці –  свята на честь пробудження весни. Його ще називають Колодієм, Масляною або Сиропустом, Пущенням, Сирним пущенням, Сиропусним тижнем.  Цьогоріч, як і годиться, 7 березня, на четвертий день Масляної, який в народі  називають «розгуляєм» або «широким четвергом»,  шанувальники народних традицій влаштували   фольклорні посиденьки за самоваром «Масляна усюди – веселіться люди!».

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>