<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | > | >>

Крот у місті

Розділ: Книжкові новинки

Кріт або Кротик  — мультсеріал, а також анімаційний персонаж, створений чеським художником   Зденеком Мілером. Перша серія була показана в 1957 році. Вона була присвячена перобці льону («Як кріт штанці знайшов»). Це була єдина серія, де використовувалася мова. Всі інші серії були озвучені тільки окликами, щоб їх міг зрозуміти глядач із будь-якої держави.

Запршуємо дорослих читачів згадати своє дитинство і почитати онукам цікаву казочку про кротика.

Тиждень дитячих фильмів

Розділ: Книжкові новинки

«Мандрівний замок Хаула» (англ. Howl's Moving Castle) — найвідоміший фантастичний роман британської письменниці Діани Вінн Джонс, уперше опублікований 1986 року

Книга українською мовою «Мандрівний замок Хаула» вийшла у «Видавництві Старого Лева» у перекладі Андрія Поритка.

У 2004 році японський режесер Хаяо Мідзаякі та анімаційна студія Ghibli створили повнометражний аніме-фільм, що побив рекорди касових зборів у Японії, а також був номінований на "Оскар".

 

Віртуальна виставка-рекомендація нових надходжень BOOK- коктейль відділу художньої літератури

Розділ: Книжкові новинки

Віртуальна виставка-рекомендація нових надходжень BOOK- коктейль

Розділ: Книжкові новинки

Надаємо слово автору книги В.М.Гірському

Розділ: Книжкові новинки

 

Наша бібліотека являється осередком для спілкування творчих людей зі своїми читачами в онлайн-форматі.

Віктор Михайлович Гірський - давній друг та читач,  але зараз ми хочемо представити його як творчу людину, що пише оповідання, спортивні репортажі, аналітичні статті про спорт. Автор повістей «Американец поневоле», «В поисках истины», романів «Хроника легкомыслия», «Майдан по неосторожности». Одинадцятого листопада Віктор Михайлович Гірський презентував свою нову книгу «Прозрение. Будни чемпіона» 

Романтична чарівність класики

Розділ: Книжкові новинки

 Коли життя ставить перед людиною питання –знайти своє особливе призначення . Людина або шукає, або не шукає відповіді на них. Коли все ж шукає, то без книжок не обійтися. Книжки – це розум поколінь. Але це в ідеалі. Бо ж книжку автор може видати, а розуму там буде зовсім трішки. Тобто, для хорошого читання далеко не кожна книжка підходить. А яка підходить? Зазвичай людство не випускає зі своєї практики тих книжок, які по-справжньому цінні. Вони і стають класикою. 

У жовтні бібліотека стала джерелом натхнення

Розділ: Книжкові новинки

У жовтні бібліотека стала джерелом натхнення та самовираження справжніх поетичних гурманів. Для творчих людей осінь найплідніша пора року. Лідія Вільгельмівна Сіра завітала до бібліотеки та розповіла про свої особливі почуття і осінній настрій, почитала вірші із своєї четвертої збірки поезій «Из осени в весну»

Книжкова премія “Еспресо. Вибір читачів 2020”.

Розділ: Книжкові новинки

Дніпровська Центральна міська бібліотека та дванадцять її філій, в тому числі і бібліотека-філія №4, що знаходиться на Червоному Камені, 3 взяли участь у третьому етапі книжкової премії “Еспресо. Вибір читачів 2020”.

Приходьте, знайомтеся і голосуйте!

Рандеву з книгою. Вчися розуміти прекрасне

Розділ: Книжкові новинки

   Альбом НЮ. Образ жінки у творах живопису, скульптури та графіки - найпрезентативніше видання, що колись надходило до фондів нашої бібліотеки. Перед побаченням з цією книгою , я хочу вам розповісти про неї.Тематичні мистецькі альбоми–мікси зазвичай належать до інтер’єрних видань. Цю ознаку ще й усіляко підкреслено: скринька–футляр, палітурка з екзотичного матеріалу та з металевою накладкою, поліграфічні «паузи» з кальки між розділами. Цей альбом значно презентативніший від інших,бо кожній персоналій: кожному митцеві тут відведено не дві сторінки, а подекуди понад двадцять.У передмові наголошено: «Доля жінки в гідному подиву місці планети, яке називається Придніпров’я, — феноменальна». 

Віртуальна книжкова виставка

Розділ: Книжкові новинки

 Гірка правда війни.

Книги про Другу світову війну, що спонукають переосмислити історію...

 Друга світова війна, забравши мільйони життів, була найжорстокішою і найстрашнішою в історії людства. У пам’яті тих, кому судилося через неї пройти, назавжди залишився той важкий час. Отож перегорнімо сторінки книг, що спростовують чимало міфів. Ці книги - про подвиги, про смерть, любов і надію, про горе і радість, про бажання жити і самопожертву заради інших - словом, про те, якою була ця війна насправді, і чим довелося за неї заплатити.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | > | >>