<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>

Рандеву з книгою. Вчися розуміти прекрасне

Розділ: Віртуальний бібліогід

   Альбом НЮ. Образ жінки у творах живопису, скульптури та графіки - найпрезентативніше видання, що колись надходило до фондів нашої бібліотеки. Перед побаченням з цією книгою , я хочу вам розповісти про неї.Тематичні мистецькі альбоми–мікси зазвичай належать до інтер’єрних видань. Цю ознаку ще й усіляко підкреслено: скринька–футляр, палітурка з екзотичного матеріалу та з металевою накладкою, поліграфічні «паузи» з кальки між розділами. Цей альбом значно презентативніший від інших,бо кожній персоналій: кожному митцеві тут відведено не дві сторінки, а подекуди понад двадцять.У передмові наголошено: «Доля жінки в гідному подиву місці планети, яке називається Придніпров’я, — феноменальна». 

Віртуальна книжкова виставка

Розділ: Віртуальний бібліогід

 Гірка правда війни.

Книги про Другу світову війну, що спонукають переосмислити історію...

 Друга світова війна, забравши мільйони життів, була найжорстокішою і найстрашнішою в історії людства. У пам’яті тих, кому судилося через неї пройти, назавжди залишився той важкий час. Отож перегорнімо сторінки книг, що спростовують чимало міфів. Ці книги - про подвиги, про смерть, любов і надію, про горе і радість, про бажання жити і самопожертву заради інших - словом, про те, якою була ця війна насправді, і чим довелося за неї заплатити.

Книги ювіляри 2020 року

Розділ: Віртуальний бібліогід

     180 років першому виданню "Кобзаря" Т.Г.Шевченка «Кобзар»

— назва збірки поетичних творів Тараса Григоровича Шевченка.

У наш час під назвою «Кобзар» розуміють усі віршовані твори Шевченка, однак перші «Кобзарі» містили тільки деякі його поезії. Всього за життя Шевченко створив 228 поетичних творів: віршів, поем та балад, однак слід зазначити, що деякі з віршів Шевченка мають декілька дуже відмінних один від одного варіантів і тому кожен з цих варіантів вважається окремим твором. Всі з 235-ти поетичних творів Шевченка написані українською мовою, окрім двох: вірша Тризна (Безталанний) та поеми Сліпа, написаних російською.

Фантастичний всесвіт. Літературно-пізнавальна мозаїка

Розділ: Віртуальний бібліогід

                         Чому народжуються зірки і як влаштований Всесвіт?

             Існує чималий список подібних питань, адже людей завжди цікавили далекі світи та зіркові галактики. Тому для тих, хто прагне поглибити свої знання про космос чи просто захоплюється астрономією, ми пропонуємо цю підбірку.

Доля поета. Літературне знайомство

Розділ: Віртуальний бібліогід

Літературне знайомство з Іваном Сокульським

У бібліотеці №4 відбувся захід в рамках регіональної кампанії «Іван Сокульський: душа, осяяна світлом» що привернув увагу до творчої спадщини українського поета, правозахисника, громадянського діяча І. Сокульського. У невеликому колі поціновувачів поезії зібрались люди ,що хотіли дізнатись якомого більше за життя нашого земляка.

Від автора до читача

Розділ: Віртуальний бібліогід

 9 жовтня у Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з учасниками проекту від PEN Ukraine «Мереживо. Літературні читання у містечках України».

   До нашого міста завітали письменники Міла Іванцова, Анатолій Дністровий і Анастасія Левкова. Нашому бібліотекарю Марині Умновій  пощастило поспілкуватися з авторами книг, які  популярні у наших читачів. Звісно, почути від автора про історії написання романів та перепони видання для бібліотекаря дуже корисно, адже сучасний читач дуже вибагливий. Рекомендуючи книгу, бібліотекар знайомить з біографією та творчістю письменника. І вже 10 жовтня своїми враженнями від зустрічі Марина Умнова з задоволенням поділилися з нашими постійними читачами.

Книги і фільми В. Веретенникова. Літературно-біографічна екскурсія

Розділ: Віртуальний бібліогід

   Приймаючи участь в регіональному проекті бібліотек Дніпропетровщини 2019 «Читаємо разом» - «Віктор Веретенников: погляд на життя», наша бібліотека  запропонувала своїм читачам книжкову виставку «Літописець нашого часу», на якій представлені  літературні твори відомого дніпропетровського письменника, та 4 квітня  провела літературно-біографічну екскурсію  "Книги і фільми В. Веретенникова".

Запрошуємо посмакувати книжковими новинками!

Розділ: Віртуальний бібліогід

Всіх, для кого книга, незважаючи на високі новітні технології,

залишається  хорошим другом,  кому читання дарує радість і приємні миті,  наснагу до пізнання нового і непізнаного

запрошуємо відвідати бібліотеку-філію № 4(ж/м Червоний Камінь,3). 

   Серед книжкового розмаїття художньої  та  галузевої літератури 

на вас чекають видання, що нещодавно надійшли до фонду бібліотеки.

Нові книги - нові зустрічі!

Розділ: Віртуальний бібліогід

«Поки живемо – можемо все»

Ева Гата

    Неабияке задоволення приносять нові книги, що  надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.  Нещодавно наша бібліотека збагатилась  новинками літератури, серед яких твори   львівської письменниці і вченої  Ольги Коссак, відомої під псевдонімом Ева Гата.  Вона автор багатьох творів філософсько-містичного спрямування, які, на її думку, поліпшать світ.   Твори  Еви Гати припадуть  до душі  любителям серйозної літератури, тим, хто  замислюється  над сенсом існування, для чого і як ми живемо. 

Ева Гата пішла з життя у листопаді нинішнього року, залишивши у спадок за 10 років творчості - 14 книг, остання з яких «Всі дороги ведуть до любові».

Для вас, поціновувачі роману!

Розділ: Віртуальний бібліогід

   Бібліотека-філіал №4 пропонує поціновувачам романів новинки сучасної української літератури, якими нещодавно поповнився фонд відділу художньої літератури і мистецтв. Це  книги на всі смаки: читання з чоловічим характером і  дивовижні історії кохання,  відомі автори  і  нові імена.

  Агеев С.К. Волонтер. Философия пожирания: роман/С.К.Агеев, А.О.Редька.- Никополь: ООО»Принхаус»Римм, 2016. - 344с.

   Динамічний роман захоплює читача з перших секунд, як в гостросюжетному бойовику, і дає можливість відчути себе учасником подій. Головний герой роману, Алекс - простий хлопець, який відчайдушно прожив свою молодість, зробив перші кроки в бізнесі. Помилки і добрі справи, люди і долі, злети і падіння. Добробут, пригоди. Але війна перекреслила плани Алекса на життя. Волонтер, який так хотів змінити цей світ, зробити його краще, виявився один на один з системою. І система зламала його. Падіння в безодню, втрата всього, що ми так любимо. Чи зможе він піднятися там, де інші залишилися лежати на землі ... або в землі! Про це розповідається в романі: «Волонтер. Философия пожирания»..

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>