<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>

Запрошуємо посмакувати книжковими новинками!

Розділ: Віртуальний бібліогід

Всіх, для кого книга, незважаючи на високі новітні технології,

залишається  хорошим другом,  кому читання дарує радість і приємні миті,  наснагу до пізнання нового і непізнаного

запрошуємо відвідати бібліотеку-філію № 4(ж/м Червоний Камінь,3). 

   Серед книжкового розмаїття художньої  та  галузевої літератури 

на вас чекають видання, що нещодавно надійшли до фонду бібліотеки.

Нові книги - нові зустрічі!

Розділ: Віртуальний бібліогід

«Поки живемо – можемо все»

Ева Гата

    Неабияке задоволення приносять нові книги, що  надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.  Нещодавно наша бібліотека збагатилась  новинками літератури, серед яких твори   львівської письменниці і вченої  Ольги Коссак, відомої під псевдонімом Ева Гата.  Вона автор багатьох творів філософсько-містичного спрямування, які, на її думку, поліпшать світ.   Твори  Еви Гати припадуть  до душі  любителям серйозної літератури, тим, хто  замислюється  над сенсом існування, для чого і як ми живемо. 

Ева Гата пішла з життя у листопаді нинішнього року, залишивши у спадок за 10 років творчості - 14 книг, остання з яких «Всі дороги ведуть до любові».

Для вас, поціновувачі роману!

Розділ: Віртуальний бібліогід

   Бібліотека-філіал №4 пропонує поціновувачам романів новинки сучасної української літератури, якими нещодавно поповнився фонд відділу художньої літератури і мистецтв. Це  книги на всі смаки: читання з чоловічим характером і  дивовижні історії кохання,  відомі автори  і  нові імена.

  Агеев С.К. Волонтер. Философия пожирания: роман/С.К.Агеев, А.О.Редька.- Никополь: ООО»Принхаус»Римм, 2016. - 344с.

   Динамічний роман захоплює читача з перших секунд, як в гостросюжетному бойовику, і дає можливість відчути себе учасником подій. Головний герой роману, Алекс - простий хлопець, який відчайдушно прожив свою молодість, зробив перші кроки в бізнесі. Помилки і добрі справи, люди і долі, злети і падіння. Добробут, пригоди. Але війна перекреслила плани Алекса на життя. Волонтер, який так хотів змінити цей світ, зробити його краще, виявився один на один з системою. І система зламала його. Падіння в безодню, втрата всього, що ми так любимо. Чи зможе він піднятися там, де інші залишилися лежати на землі ... або в землі! Про це розповідається в романі: «Волонтер. Философия пожирания»..

 

Журнальний майдан цікавих новинок

Розділ: Віртуальний бібліогід

 Відділ галузевої літератури бібліотеки-філіалу  №4 запрошує

 на "Журнальний майдан цікавих новинок",

де на вас чекають  нові надходження журналів,

       які, при бажанні, ви зможете взяти додому 

на певний термін для більш детального ознайомлення.

 

Семью сплотить сумеет мудрость книг...

Розділ: Віртуальний бібліогід

                            "Если с детства у ребенка не воспитана любовь к книге, если чтение не стало его духовной потребностью на всю жизнь - в годы отрочества душа подростка будет пустой, на свет божий выползает, как будто неизвестно откуда взявшееся плохое»

В.А. Сухомлинский

Веселковий світ книжковий...

Розділ: Віртуальний бібліогід

На допомогу вчителю

Розділ: Віртуальний бібліогід

«Учитель живе до тих пір, поки він вчиться, як тільки він перестає вчитися, в ньому вмирає вчитель.»

(К.А.Ушинський)

    Якість навчально-виховного процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. Бібліотека-філіал №4 ЦБС для дорослих пропонує вчителям періодичні видання, які познайомлять з методикою викладання, вивчення і впровадження у шкільну практику передового педагогічного досвіду, прогресивних й досконалих методів і засобів навчання, новими методичними рекомендаціями, публікаціями щодо змісту й методики навчально-виховної роботи, що сприятиме підвищенню професійної майстерності вчителів та покращенню навчально-виховного процесу в школі.

 

Для тих, кого заворожує дивний світ творів Ірен Роздобудько...

Розділ: Віртуальний бібліогід

    Серед останніх надходжень, що поповнили   книжковий фонд абонемента нашої бібліотеки, є і книги Ірен Роздобудько – однієї з найпопулярніших сучасних українських письменниць, творами якої захоплюються  читачі  відділу. Головний редактор  журналу «Караван історій. Україна», журналістка, сценарист, автор понад  двадцяти книг для дорослих і дітей, лауреат багатьох конкурсів і премій, Ірен Роздобудько  заявляє: «Я люблю своїх читачів. Коли я пишу, я знаю, хто буде читати цей текст і стараюся для читача – кожного окремо».

  Для тих, хто справді цінує твори Ірен Роздобудько, кого заворожує її дивний світ,  хто чита її книги і не може відірватися,  у видавництві «Фоліо» ( серія «Графіті»)  вийшли друком:

Для тих, хто хоче прочитати щось суто жіноче і суто про кохання

Розділ: Віртуальний бібліогід

  Для тих, хто хоче прочитати щось суто жіноче і суто про кохання, бібліотека-філіал №4 пропонує книги сучасних українських авторів з нових надходжень.

Гурницька Н.  Мелодія кави у тональності кардамону:історія забороненого кохання:роман/Н.Гурницька.- Х.:Клуб Сімейного Дозвілля, 2014.-398с.

   Що це — мінлива пристрасть чи справжні почуття? Для неї — це перше кохання, для нього — мабуть, уже й останнє...
Чи отримають закохані шанс змінити власну долю, залишитись разом і чи взагалі можливо побудувати щастя, балансуючи на краю прірви та порушуючи всі можливі заборони?..

Дізнатися драматичну історію забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя, ви можете, читаючи захоплюючий, вражаючий  до сліз роман  Наталії Гурницької. 

Книги, що чекають на вас в бібліотеці

Розділ: Віртуальний бібліогід

     Нещодавно фонд нашої бібліотеки поповнився новою літературою, серед якої чимало книг, які стали переможцями конкурсу «Коронація слова» — міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Його метою є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п'єсами.

    «Коронація слова» відкрила для широкого кола читачів понад 250 авторів,  серед яких імена Ірен Роздобудько, Марини Гримич, Анни Хоми, Олександра Вільчинського, Наталки Очкур, Марини Мєдникової, Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра та інших молодих письменників.

Куява Ж. Дерево, що росте в мені:роман/Жанна Куява.-Х.:Клуб Сімейного Дозвілля, 2014.-220с.-(Коронація слова). 

    Роман “Дерево, що росте в мені” – про дерево, присутнє в кожному з нас. Так-так, дослухайтеся до себе – у вас воно також є! Дерево, що своїми коренями надійно кріпить нас до землі. Дерево, чий міцний стовбур не дає впасти, зламатися, коли тяжко. Дерево, що кожного дня живить нас соками своєї крони, наближає до Неба, дозволяючи почуватися щасливими. Воно – наше минуле, теперішнє та майбутнє. Воно – ми самі. Тож щасливою може бути кожна людина! Цей роман також і про межу людського болю та терпіння, про пошуки самого себе, про безграничну, аж до самопожертви, любов…

<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>