<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Зустріч з коліжанками

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Пишаємося жіночим клубом «Конвалія», який повсякчас утинає щось корисне. Ця зустріч була довгоочикуваною – так склались обставини. Тож усі дуже раділи, побачивши знайомі обличчя бібліотекарів у модерново прикрашеній залі для зустрічей. 

Друге життя пуансетії. Онлайн-порадник

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

 

Яскравий квітник до пізньої осені. Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Квіти і книги від бібліотеки. Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Подорожуємо садами і парками Європи. Онлайн засідання гуртка Конвалія

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

14 травня мало відбутися засідання гуртка «Конвалія», на яке так чекали користувачі бібліотеки. Але пандемія Covid 19 внесла корективи в наше культурне життя. І наше чергове засідання ми проводимо онлайн. Сьогодні у нас – подорож садами і парками Європи.

Разом з Ганною Сікун ми відвідаємо парк і палац Герренкімзе, збудований королем Баварським Людвігом ІІ на озері Кімзеє. Розкішний парк навколо палацу дає можливість відвідувачам насолодитися красотами Баварії, оглянути панорамну картину Альп, які оточують озеро, дізнатися про історію «божевільного» короля Людвіга Баварського, який залишив після себе чудові палаци. І трохи - про Баварію, яку так люблять німці!

Враження неймовірні!

 

 

Весна на підвіконні

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

    Нещодавно ми підвели підсумки онлайн конкурсу фотографий .

Знаходячись вдома, як і раніше, ми бажаємо бути корисними для вас, любі читачі! Через персональні сторінки в соцмережах ми підтримуємо зв’язок з членами нашіх клубів та гуртків. Члени клубу квітникарів надають поради, що до висадки та розмноженя рослин. А з фото надісланих на конкурс «Весна на підвіконні» ми зробили відео. Поділіться з нами своїми враженнями та ідеями. Кожна ваша думка корисна для нас

 

Засідання гуртка любителів квітів &quot;Конвалія&quot;

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

      Сукуленти, але не кактуси. Так інтригуюче назвали годину пізнань і відкриттів, що відбулася на черговому засіданні гуртка "Конвалія" в січні 2020 року.

     Сукуленти – ефектні і оригінальні рослини. Каланхое, алое, кактуси, товстянка, агава, хавортія, еоніум, аіхризон  – ці невибагливі рослини є майже в кожному будинку і офісі, але мало хто знає, що всі вони належать до групи сукулентів. Привезені з посушливого клімату Південної Америки та Африки, сукуленти потребують досить суворих умов виростання. Найменший надлишок комфорту, - вода, добрива, поживний грунт, -  як не дивно, призводить ці спартанські рослини до втрати декоративності або навіть загибелі.

 

Квіти до Різдва. Засідання гуртка "Конвалія"

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

Напередодні Нового року і Різдва Христового в клубі "Конвалія" відбулося чергове засідання.

" Квіти - прекрасний дар людству" - інформ-хвилинка від Ніни Книш про те, як квіти супроводжують людину впродовж всього життя, приносять естетичну насолоду, надихають, лікують.

До уваги присутніх була підготовлена відео-лекція " Квіти до Різдва", яка продемонструвала всім, що і зимою квіти можуть прикрасити наше життя і зробити його ще більш яскравим і приємним - пуансетія - різдвяна зірка, шлюмбергера, каланхое, антуріум, спатіфілум, фіалки, і, звичайно, яскраві пеларгонії.

Бібліотечні гостини "Конвалії"

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

14 листопада відбулося засідання гуртка любителів квітів  «Конвалія».  Традиційно восени гуртківці розповідають про свої здобутки на клумбах і грядках, діляться не лише родзинками фруктових заготовок, неординарними рецептами квіткових джемів, а й дегустують та смакують їх разом на засіданні «Конвалії». Ось і цього разу відбулися бібліотечні гостини з дегустацією варення та чаюванням.

Магічні трави - красиво і корисно. Вечір-порада

Розділ: Екологічний клуб КОНВАЛІЯ

   10 жовтня відбулося засідання гуртка любителів квітів "Конвалія". Цього разу гуртківців зібрав вечір-порада "Магічні трави - красиво і корисно" за програмою:

1. Магічні трави в слов'янській культурі. Бесіда зав. бібліотекою Ганни Сікун

2. Природа лікує. Секрети натуропатії від лікаря Олени Світко. Практичні поради-підбірка  бібліотекаря Ніни Книш

3. Популярні рецепти оздоровлення травами і квітами. Презентація літератури з фонду бібліотеки та обмін досвідом

4. Відео-подорож з Наталею Коваль "Сезонні барви мого квітника"

5. Відео-подорож садами Німеччини з Юлією Вітютневою

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>