<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | > | >>

Ваш квітковий гороскоп чекає на вас в бібліотеці!

Розділ: Гурток "Конвалія"

    14 лютого відбулося чергове засідання гуртка «Конвалія» за темою  «Квітковий гороскоп: квіти вашого характеру».

Дари літа - взимку. Каскад солодких задоволень

Розділ: Гурток "Конвалія"

13 грудня відбулося засідання гуртка любителів квітів «Конвалія». Цього разу гуртківці отримали каскад солодких задоволень для гурманів «Дари літа – взимку».

В програмі засідання:

1. «Что летом родится – то зимою пригодится!»  - конкурс-дегустація солодких задоволень.

2. Солодкий сюрприз від  шеф-кухаря Вікторії Логінової.

3. «А я люблю так…» - відкритий мікрофон.

4. Огляд-презентація книг та періодичних видань про квіти, рецепти приготування  фруктових заготовок

5. Майстер-клас від Людмили Манзуренко «Новорічні прикраси для дому».

Квіткове поле України. Етно-свято

Розділ: Гурток "Конвалія"

Засідання  клубу у жовтні розпочали з нагороди переможців конкурсу  «Я і мої квіти».

Я і мої квіти. Хіт-парад квітковий учасників "Конвалії"

Розділ: Гурток "Конвалія"

   13 вересня відбулося засідання гуртка любителів квітів «Конвалія» за  програмою:

1. Я і мої квіти. Хіт-парад квітковий (Відео-перегляд  світлин учасників гуртка з квітами)

2. Осінь: переїзд із саду в дім (Експрес-інформація та обмін думками)

3. 10 природних антибіотиків (Бесіда-рекомендація)

4. Позитивна трансформація життя (Інформаційна хвилинка від  Вітютневої Ю.О.)

Виїзне засідання "Конвалії"

Розділ: Гурток "Конвалія"

   В травні члени клубу «Конвалія» провели своє чергове  засідання не в бібліотеці, як завжди, а в Ботанічному саду Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.   

    Екскурсію Ботанічним садом для клубівців провів  його директор Анатолій  Кабар.

 

     Весняний сад вразив квітуванням вейгели, кольквіції, жимолості, дейції, спіреї,  оригінальним оформленням квіткових композицій. Троянди починають своє розкішне квітування.

   

Подарунок рідній бібліотеці. Ландшафтний дизайн-проект озеленення

Розділ: Гурток "Конвалія"

З піднесеним, святковим настроєм розпочали члени гуртка «Конвалія» своє березневе засідання. Тема засідання: «Подарунок рідній бібліотеці. Ландшафтний дизайн-проект озеленення території навколо бібліотеки та внутрішніх двориків». Звучали     вітання з святом весни, були і подарунки. Віта Тітієвська, давній друг бібліотеки, наша читачка, учасниця гуртка «Конвалія» підготувала подарунок чарівним жінкам і всім користувачам бібліотеки – нову фотовиставку «Жіночі історії». Як розповіла провідний бібліотекар Ганна Сікун, автор виставки «…захотіла відтворити історію із життя однієї жінки в фотонатюрмортах». Доповнюють виставку фотографії квітів – різних, - які супроводжують жінку всюди, впродовж життя.

       Активно обговорювали майбутній проект, радились, які квіти та зелені рослини можуть доповнити та підкреслити декоративність території навколо бібліотеки, унікальність внутрішніх двориків та їх практичне використання в роботі. 

Які квіти були у наших батьків (Вечір-ностальгія)

Розділ: Гурток "Конвалія"

Під час лютневого засідання гуртка любителів квітів «Конвалія» відбувся вечір-ностальгія «Які квіти були у наших батьків».

    Всі гуртківці з душевним теплом і нотками смутку згадували своє дитинство, юність, своїх матусь і бабусь, які любили квіти, вирощували їх як на підвіконні, так і біля домівок.

Зима: щоб квіти почувалися комфортно (Засідання гуртка любителів квітів в бібліотеці)

Розділ: Гурток "Конвалія"

   11 січня, на черговому засіданні гуртка «Конвалія», любителі квітів радилися з приводу того, що саме треба робити, щоб і зимою квіти радували своїх господарів. Тому і тема вечора-поради  була такою: «Зима: щоб квіти почувалися комфортно».  

    З бесіди-обговорення "Ці квіти зацвітають під ялинку", запропонованої провідним бібліотекарем Ганною Сікун,  присутні дізналися про кімнатні квіти, які допоможуть створити святкову новорічну атмосферу в оселі та стати різдвяною прикрасою. 

Рослини в бальних сукнях (Калейдоскоп новорічних букетів).

Розділ: Гурток "Конвалія"

    Рослини в бальних сукнях (Калейдоскоп новорічних букетів) – такою була тема грудневого засідання гуртка любителів квітів  «Конвалія».

   Квіти в домі – це прекрасно. А якщо вони ростуть в оригінальних горщиках, естетична насолода зростає неймовірно! Між іншим, горщик для квітів – це не просто ємність для рослин, він може стати і яскравим акцентом в інтер’єрі, і предметом, що постійно піднімає настрій. А оскільки наближаються новорічні свята, то кімнатні рослини зможуть стати важливим елементом оздоблення домівки. Як саме створити для кімнатних рослин святкове вбрання - корисними порадами поділилася  керівник гуртка провідний бібліотекар Ганна Сікун.

 Учасники гуртка створювали оригінальні прикраси для кімнатних квітів  під гаслом «Креатив + краса».

 

 

Пеларгонія - для серця гармонія (Година пізнань і відкриттів)

Розділ: Гурток "Конвалія"

   Година пізнань і  відкриттів «Пеларгонія – для серця гармонія» відбулася для учасників гуртка любителів квітів "Конвалія" на їх черговому засіданні.

   Провідний бібліотекар Ганна Сікун підготувала для гуртківців цікаву інформацію «Відоме і невідоме про пеларгонію». Присутні дізналися про особливості вирощування пеларгонії, цвітіння та підготовку до зими.

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | > | >>