<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | >>

Давайте познайомимося!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    15 листопада відбулося  засідання «Теплої вітальні» - клубу для людей поважного віку, що  є  спільним довгостроковим проектом  бібліотеки-філії №4 і  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокодацького району.

  19 років «Тепла вітальня» зігріває серця  живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей. Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ,  турбот.

Чергове засідання мало  романтичну  та інтригуючу назву «Давайте познайомимося!».

 

Не забуде Україна визволителів своїх. Усний журнал

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

18 жовтня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня».  Усний журнал «Не забуде Україна визволителів своїх» був присвячений   святам, які нещодавно відзначила Україна: перше свято – Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.  Вони вшановують  мужність  та героїзм захисників нашої держави,  військові традиції і звитягу українського народу, його славне минуле і героїчне сьогодення, що  сприяє подальшому  формуванню національної гідності, любові до Батьківщини,  зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Партизанський рух – це історія героїзму (До Дня партизанської слави)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

  20 вересня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня», яке було присвячене Дню партизанської слави, що відзначається 22 вересня,  як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

 Виступ провідного бібліотекаря Надії Данькевич «Партизанський рух – це історія героїзму» супроводжувався переглядом літератури та відеоматеріалів за темою.

Неймовірна тиша панувала в залі, коли прозвучала «Легенда про трьох сестер» Станіслава Тельнюка:  

«  … Не забути ніколи і досі:
Чужі ешелони летіли з укосів.
То плата фашистам за чорні руїни,
За сльози Вкраїни, за кров України»

 

І смерть, як найвищий вінок (Виїзне засідання клубу "Тепла вітальня")

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Виїзне засідання клубу «Тепла   вітальня»  "І смерть,  як найвищий вінок" 21 червня було присвячено Дню скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні.

Щороку ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з війни. Про тих, хто  відстоював перемогу. Про тих, хто прийняв на себе цей страшний удар в роки Другої світової війни і про тих, чиї життя були покалічені та новані іншими людьми.

«Ми пам’ятали, пам’ятаємо й будемо пам’ятати», - так ми говоримо своїм дітям. Ми передаємо спогади про цю трагедію із покоління в покоління. Ми закріпили пам’ятну дату 22 червня в наших серцях, - про це говорила директор центру соціального обслуговування    Тетяна Литвин.

Покладання квітів делегацією ветеранів до пам’ятника  в Новокадацькому парку на честь льотчиків 81 авіаполку, які повторили подвиг Гастелло.

Ветерани взяли участь у покладанні квітів  до пам’ятника воїнам 152 стрілецької дивізії, які форсували Дніпро в жовтні 1943 року. Згадали мільйони  людей, які стали жертвами тієї страшної війни.  

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

 

Моя вишиванка - червона калина. Літературно-музичне свято

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    17  травня користувачі бібліотеки на чолі з її колективом відсвяткували День вишиванки. На літературно-музичне свято «Моя вишиванка – червона калина» зібралося понад півсотні шанувальників українських традицій. «Вишиванка – пісня барв і кольорів» - таку назву мала книжково-ілюстративна виставка, яка зайняла почесне місце в «Етно-галереї «Спадок», серед експонатів якої є і вишиванки.  Такими ж яскравими барвами і кольорами наповнився коворкінг-центр бібліотеки, адже чимало учасників свята одягнули не лише вишиванки, а й інші елементи українського традиційного одягу.

 

Віра дає сили до життя (Година духовності)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

     19 квітня в бібліотеці відбулася година духовності «Віра дає сили до життя».  Учасники клубу «Тепла вітальня» вели мову  про віру не як синонім релігії, а про віру в широкому розумінні цього слова.

Ваша величність - Жінка (Літературно-музичне свято)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

15 березня відбулося березневе засідання клубу «Тепла вітальня». Воно  розпочалося з поздоровлень всіх з  весною, а жінок - зі святом 8 березня.

 

"Масляна прийшла - смачні млинці принесла". (Етнографічна мозаїка)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

15 лютого учасники клубу «Тепла вітальня», мешканці мікрорайону, співробітники Терцентру соціального обслуговування Новокодацького району зібралися в святково вбраному коворкінг-центрі бібліотеки  зустрічати довгоочікувану  Весну – відзначати Масляну.

    Масляна, або Сирна неділя, Масниця  - це одне з найулюбленіших свят українців.   А які вареники з сиром та млинці готували в цей час!  До млинців готували олію, сир, сметану, діставали мед, пекли медові пиріжки – візерункові пряники.  У народі Масницю дуже любили, адже святкування з іграми, піснями,  веселощами тривало цілий тиждень.  Про традиції святкування Масляної з давніх давен до  сьогодні розповіла провідний бібліотекар Ганна Сікун.

Привітали присутніх зі Стрітенням та  Масляною:

голова Новокодацької у місті Дніпрі ради Олег Олександрович Денисенко, який завітав з корзиною подарунків;

голова постійної комісії Новокодацької районної у місті ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Олександр Петрович  Стрельніков; 

директор Територіального центру  соціального облуговування Новокодацького району Тетяна Валентинівна Литвин.

Щедра зима святами (Фольклорне свято)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Новорічно-різдвяний цикл свят  - це винятково багатий, веселий, радісний період, що відрізняється від усіх інших своєю особливою обрядовістю, багатством фольклору, етнографічною оригінальністю. Фольклорне свято "Щедра зима святами", яке  відбулося 18 січня,  стало завершальним в новорічно-різдвяному циклі заходів, що відбулися в бібліотеці. 

В гості до учасників клубу "Тепла вітальня" завітав ансамбль народної пісні "Зоряночка" під керівництвом Ніни Михайлівни Джоболди. Вдало підібраний репертуар, щирість  і задушевність у виконанні  та спілкуванні, створили в залі особливу атмосферу тепла і довіри. 

  Наші клубівці - шанувальники народних традицій, жодне  засідання яких не проходить без пісні, виступ "Зоряночки" підтримували не тільки тривалими оплесками: вони з задоволенням долучалися до виконання пісень.

Новий рік з надією в серці відгукнеться (Чародій-вечір)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

   Наближаються новорічні свята, і як завжди, ми зустрічаємо їх весело й цікаво, за звичаями нашого народу. Саме таким цікавим, змістовним і веселим був чародій-вечір "Новий рік з надією в серці відгукнеться" в клубі «Тепла вітальня».

    З розповіддю про символіку Нового року, атрибутику (зірка, місяць, дзвоники, сніжинки), кольори- червоний та зелений, - виступила  Ганна Сікун.

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | >>