<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

Живої природи душа промовляє. Актуальний діалог до Дня довкілля

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

      Актуальний діалог «Живої природи душа промовляє», який відбувся з учасниками клубу «Тепла вітальня,  присвячений Дню довкілля та Міжнародному дню Матері –Землі,  покликаний привернути увагу  до екологічних проблем та  стимулювати бережливе  ставлення до природи.

     Під час діалогу його учасники вели мову про те,  що  вагомою причиною екологічних проблем є відсутність належної  державної політики в природоохоронній сфері.  Та практикуючи екологічну поведінку в своєму побутовому, повсякденному житті, кожен із нас має долучитися до покращення  цієї ситуації. Для того, щоб у людства було майбутнє, треба змінити своє ставлення до навколишнього середовища, до  природи.  Варто починати зі своєї оселі, свого під’їзду – не смітити,  дбати про чистоту  та озеленення  прибудинкової території, оберігати природу,  турбуватися  про  довкілля.  Для цього не потрібні великі фінансові ресурси, а лише екологічна свідомість і екологічна культура, небайдужість та бажання робити світ навколо себе кращим.

 

Бібліотека запрошує!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Постать Івана Мазепи в історії України. До 380-річчя від дня народження

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    21 березня  учасники клубу «Тепла вітальня» відзначили 380-річчя  Українського Гетьмана, який незмінно тримав гетьманську булаву протягом майже 22 років – Івана Мазепи.  Постать Івана Мазепи досить суперечлива особистість в українській історії. Дехто вважає його героєм, дехто – зрадником.

     Ми запросили на засідання клубу фахівця в галузі історії та суспільствознавства, українознавця, дослідника історії України  Анатолія Михайловича Беззуба, який допоміг присутнім розібратися в  безлічі суперечок навколо постаті І. Мазепи.

 

Красу душі своєї не ховайте. Вечір-комплімент

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

     «Красу душі своєї не ховайте». Вечір-комплімент з такою ліричною назвою зібрав численних учасників, шанувальників клубу «Тепла вітальня».

p>

   Компліменти звучали на адресу талановитих людей (а їх у нас багато), які щедро діляться своїм талантом, вмінням, досвідом.   Не забули людей, щедрих душею, добрих помічників і порадників.

Новорічно-різдвяні віншування в бібліотеці

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

        17 січня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня»  за темою «Новорічно-різдвяні віншування».

      Спокон віків в українських родинах на новорічно-різдвяні свята, з якими  починався новий відлік часу, всі  мають  освятитися найкращими почуттями, побажати одне одному щастя, здоров’я, голубого неба над оселею, статків і злагоди в родині, тобто вітати господарів зі святами – віншувати.

Цікаво відпочиваємо, новорічні свята зустрічаємо!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

 Відвідувачі нашої бібліотеки та сайту вже мали можливість переконатись, що клуб «Тепла вітальня» -  справжній осередок творчості і натхнення.  Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку. Захоплення  членів клубу найрізноманітніші. Є в ньому справжні шанувальники та берегині пісні, народних традицій,  є і свої поети, декламатори, гумористи – талантів вдосталь. Підтвердженням цього стало чергове засідання клубу «Свята новорічні несе нам зима», яке відбулося  20 грудня.

 

 

 

Давайте познайомимося!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    15 листопада відбулося  засідання «Теплої вітальні» - клубу для людей поважного віку, що  є  спільним довгостроковим проектом  бібліотеки-філії №4 і  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокодацького району.

  19 років «Тепла вітальня» зігріває серця  живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей. Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ,  турбот.

Чергове засідання мало  романтичну  та інтригуючу назву «Давайте познайомимося!».

 

Не забуде Україна визволителів своїх. Усний журнал

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

18 жовтня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня».  Усний журнал «Не забуде Україна визволителів своїх» був присвячений   святам, які нещодавно відзначила Україна: перше свято – Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.  Вони вшановують  мужність  та героїзм захисників нашої держави,  військові традиції і звитягу українського народу, його славне минуле і героїчне сьогодення, що  сприяє подальшому  формуванню національної гідності, любові до Батьківщини,  зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Партизанський рух – це історія героїзму (До Дня партизанської слави)

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

  20 вересня відбулося засідання клубу «Тепла вітальня», яке було присвячене Дню партизанської слави, що відзначається 22 вересня,  як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

 Виступ провідного бібліотекаря Надії Данькевич «Партизанський рух – це історія героїзму» супроводжувався переглядом літератури та відеоматеріалів за темою.

Неймовірна тиша панувала в залі, коли прозвучала «Легенда про трьох сестер» Станіслава Тельнюка:  

«  … Не забути ніколи і досі:
Чужі ешелони летіли з укосів.
То плата фашистам за чорні руїни,
За сльози Вкраїни, за кров України»

 

І смерть, як найвищий вінок (Виїзне засідання клубу "Тепла вітальня")

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Виїзне засідання клубу «Тепла   вітальня»  "І смерть,  як найвищий вінок" 21 червня було присвячено Дню скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні.

Щороку ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з війни. Про тих, хто  відстоював перемогу. Про тих, хто прийняв на себе цей страшний удар в роки Другої світової війни і про тих, чиї життя були покалічені та новані іншими людьми.

«Ми пам’ятали, пам’ятаємо й будемо пам’ятати», - так ми говоримо своїм дітям. Ми передаємо спогади про цю трагедію із покоління в покоління. Ми закріпили пам’ятну дату 22 червня в наших серцях, - про це говорила директор центру соціального обслуговування    Тетяна Литвин.

Покладання квітів делегацією ветеранів до пам’ятника  в Новокадацькому парку на честь льотчиків 81 авіаполку, які повторили подвиг Гастелло.

Ветерани взяли участь у покладанні квітів  до пам’ятника воїнам 152 стрілецької дивізії, які форсували Дніпро в жовтні 1943 року. Згадали мільйони  людей, які стали жертвами тієї страшної війни.  

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>