<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

А вже осінь прийшла у мій сад. Онлайн-зустріч у бібліотеці. До дня людей похилого віку.

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Напередодні Дня людей похилого віку ми з теплотою згадуємо

засідання гуртка "Тепла вітальня" в бібліотеці.

Вітаємо всіх учасників, всіх користувачів, друзів, і з нетерпінням будемо чекати на нові зустрічі.

Клуб "Тепла вітальня" в нашому мікрорайоні став центром спілкування і відпочинку для людей поважного віку, справжнім осередком творчості, натхнення, доброти, зігріваючи серця теплом позитивних емоцій, нових вражень. В бібліотеці збираються всі, хто бажає відкрити у собі нові грані, з задоволенням продовжує пізнавати світ, своєю позитивною енергією, запальною піснею, дотепним гумором створює гарний настрій не лише собі, а й оточуючим.

Підтвердженням того, що життя людей поважного віку може бути активним, веселим і цікавим, є мультимедійна презентація зі світлинами засідань клубу (з архіву бібліотеки).

Онлайн-вечірка

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Шановні, любі друзі! Сьогодні ми хочемо запросити вас  на онлай-вечірку

«Приємні спогади на хвилях «Теплої вітальні»

За 20 років клуб «Тепла вітальня» став справжнім осередком творчості, натхнення, доброти, зігріваючи серця теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей, збираючи однодумців «зі стажем» та нових прихильників. 

Мелодії зимових свят

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

«Мелодії зимових свят» - так називалося засідання клубу «Тепла вітальня», яке припало на день Святого Миколая – 19 грудня.

Інформ-сеанс провідного бібліотекаря Надії Данькевич з мультимедійною презентацією «Мереживо зимових свят» про  цикл свят передноворічного періоду,  акцентуючи увагу присутніх  на Дні Святого Миколая,  налаштував  на тему засідання.

    Естафету привітань зі святом Миколая перейняв  хоровий колектив клубу «Добро», який нещодавно став одним із переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу ім . П. Демуцького.

 

 

Щоб осінь була золотою: фактори довголіття. Вечір корисних порад

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

       Що таке старість чи осінь життя, як поетично назвав її   давньоримський філософ та літератор Марк Туллій, коли вона починається, які особливості має і що робити для того, аби спростити та зробити яскравою і радісною цю пору життя, які фактори довголіття і збільшення тривалості активного життя  людини – про це була бесіда провідного бібліотекаря Надії Данькевич, що супроводжувалася мультимедійною презентацією «Хай осінь буде золотою».

Засідання клубу &quot;Тепла вітальня&quot;

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

   Нещодавно Україна відзначила важливі державні свята – День українського козацтва та День захисника України. 17 жовтня  на  засіданні «Теплої вітальні»  клубівці познайомилися з історією  свят, приводом для яких стала Покрова. Особливо значущим свято Покрови Пресвятої Богородиці було для козаків, які вважали   Матір Божу своєю заступницею і покровителькою. Зважаючи на велике значення та місце козацтва в українській історії  і зародженні державності уже 20 років (з 1999 р.) 14 жовтня у нашій країні відзначають День українського козацтва як символ свободи, мужності  і незламності українського духу.

    «Сила і звитяга, бойовий дух і козацьке братерство, мудрість і розум, мужність і щедрість, боротьба за волю України – все те, що притаманне козакам, генетично передалось їх нащадкам. Що козацькому роду  нема переводу довело і нинішнє покоління українців: з 2014 року довелося знову боронити нашу  державу, відстоювати її незалежність. У 2015 році 14 жовтня стало і Днем захисника України.  Уже 5 років поспіль в цей день ми відзначаємо  три важливі для кожного українця свята, нерозривно пов’язані між собою» - таким був лейтмотив розповіді провідного бібліотекаря Надії Данькевич.

 

Ярмарок ювілейних привітань (до 20-річчя "Теплої вітальні")

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    Яскраво, у святковій, сімейній атмосфері у бібліотеці відзначили   ювілей клубу «Тепла вітальня» - спільного довгострокового проекту бібліотеки-філії №4 та Територіального центру соціального обслуговування Новокодацького району.  За 20 років він став справжнім осередком творчості, натхнення, доброти, зігріваючи серця  теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей, збираючи однодумців «зі стажем» та нових прихильників.

Вишиванки, візерунки - це найкращі подарунки. До Всесвітнього дня вишиванки

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

     Декілька років поспіль в третій четвер травня колектив бібліотеки-філіалу №4, учасники клубу «Тепла вітальня» та користувачі бібліотеки  долучаються до відзначення Всесвітнього дня вишиванки — міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

     16 травня  учасників свята  «Вишиванки, візерунки – це найкращі подарунки»  при вході в бібліотеку  вітала скульптура  «Юність» (дівчина з книгою), одягнена згідно дрес-коду  – в український одяг з елементами вишивки.

    Лекційна зала бібліотеки перетворилася в фейерверк яскравих барв, адже на учасників заходу  чекали етно-галерея  «Спадок», майоріла виставка-експозиція  «Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі» з вишитими сорочками,  рушниками з різних регіонів України, сучасними вишивками-картинами у супроводі  виставки літератури «Вишиванка -  пісня барв і кольорів». Переважна кількість учасників свята теж  в національних костюмах, різноманітних  вишиванках.   Національний колорит приміщення сприяв святковому настрою присутніх.

Такою ж яскравою, насиченою і цікавою була і програма свята:

1. «Всесвітній день вишиванки» - експрес-інформація пр. бібліотекаря Надії Данькевич

2. «Традиції української вишивки» - виступ історика-етнографа, народознавця Анатолія Беззуба

3. "Вишивка як елемент  українського національного одягу" – виступ  зав. філіалом №18 Галини Цумер

4. Майстер-клас  з хусткування  від Галини  Цумер за участю зав. філіалом №19 Марії  Задорожної

5. Мультимедійна презентація «Цікавинки про українську вишиванку»  від Н. Данькевич

6. Концертна програма учасників клубу «Тепла вітальня»

7. Флешмоб «Одягни Україну у вишиванку!»

8. Привітання іменинників травня з днем народження

9. Фотосесія учасників свята

 

Живої природи душа промовляє. Актуальний діалог до Дня довкілля

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

      Актуальний діалог «Живої природи душа промовляє», який відбувся з учасниками клубу «Тепла вітальня,  присвячений Дню довкілля та Міжнародному дню Матері –Землі,  покликаний привернути увагу  до екологічних проблем та  стимулювати бережливе  ставлення до природи.

     Під час діалогу його учасники вели мову про те,  що  вагомою причиною екологічних проблем є відсутність належної  державної політики в природоохоронній сфері.  Та практикуючи екологічну поведінку в своєму побутовому, повсякденному житті, кожен із нас має долучитися до покращення  цієї ситуації. Для того, щоб у людства було майбутнє, треба змінити своє ставлення до навколишнього середовища, до  природи.  Варто починати зі своєї оселі, свого під’їзду – не смітити,  дбати про чистоту  та озеленення  прибудинкової території, оберігати природу,  турбуватися  про  довкілля.  Для цього не потрібні великі фінансові ресурси, а лише екологічна свідомість і екологічна культура, небайдужість та бажання робити світ навколо себе кращим.

 

Бібліотека запрошує!

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

Постать Івана Мазепи в історії України. До 380-річчя від дня народження

Розділ: Клуб "Тепла вітальня"

    21 березня  учасники клубу «Тепла вітальня» відзначили 380-річчя  Українського Гетьмана, який незмінно тримав гетьманську булаву протягом майже 22 років – Івана Мазепи.  Постать Івана Мазепи досить суперечлива особистість в українській історії. Дехто вважає його героєм, дехто – зрадником.

     Ми запросили на засідання клубу фахівця в галузі історії та суспільствознавства, українознавця, дослідника історії України  Анатолія Михайловича Беззуба, який допоміг присутнім розібратися в  безлічі суперечок навколо постаті І. Мазепи.

 

<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>