чи можуть жахастики бути корисними?

Розділ: Віртуальний бібліогід

Чому діти люблять страшні історії? Чому обожнюють вампірів та страшних чудовиськ? І чому не варто панікувати, коли дитина хоче читати книги жахів? тож давайте розберемося, чи варто батькам боятися, коли дитина цікавиться жахастиками?

Страшні історії відіграють важливу роль в емоційному розвиткові дитини, допомагаючи їй упізнавати та контролювати негативні почуття. Історії дають можливість пережити сильні фантазії, майже прожити їх, уникнувши будь-яких наслідків і неприємностей.

Літературні казки у віршах Ліни Костенко

Розділ: Віртуальний бібліогід

   Весна прийшла та змінила все навкруги. Ми живемо і працюємо у час соціального дистанціювання. Любі наші читачі, ми радимо вам бути оптимістами, берегти один одного й піклуватися про себе!

Та, щоб підняти настрій, знайомимо вас з молодшими учасниками поетичного батлу, який бібліотека №4 у березні проводить в онлайні.

Доторкнутися до віршів Ліни Костенко ми запропонували наймолодшим нашим читачам. У наших інтерактивних заходах на сайті ми познайомили дітей та їх батьків зі збіркою віршів відомої української письменниці Ліни Костенко «Бузиновий цар».